Instalacja routera NETGEAR dg834g

Jak wszystko podlaczam wpisuje Ip :192.168.0.1 to niewchodzi mi ta strona niewiem co zrobic mam internet orange freedom

Dzialalo wszystko dobrze ale niemoglem grac w gry i cos zepsulem;(Teraz znowu jestem na modemie.Wczesniej zainstalowal mi ten router moj kuzyn .Szukalem polskiej instrukcji instalacji ale nie moglem znalezc.Chce wejsc w moj ip ale wlasnie niewiem czemu nie moge . Chcecie wiecej informacji piszcie.;]

ustaw adres swojej karty sieciowej z tej samej klasy, czyli np. 192.168.0.3

Jak juz mowilem dzialalo na 100% na 192.168.0.1 :twisted: :twisted:

Tak to ten router ^^

Jak sie robi ten ,HARD RESET"?

Witam,

Czy chodzi Ci o strone na ktorej mozesz zmienic konfiguracje routera? Jesli tak, to wpisz w przegladarce: 192.168.1.1 lub 192.168.2.1 itd :slight_smile:

Pomoglo?

Pozdrawiam,

Masakrator

Jak podlaczam to robi sie miniaturka obok zegarka.klikam w to i jest okno a w srodku pisze ze linia ADSL jest odlaczona.I nieda sie ,odnawianie adresu IP’’

Dodane 05.04.2009 (N) 10:55

Pozwólcie ,że się włączę do dyskusji. Mam podobny problem z tym routerem. Otóż od kilku dni w zaden sposób nie mogę na nim pracować gdyż nie można połączyć sie z Netem. Myslałem ,że może linia siadła ale nie bo zainstalowałem oryginalny modem z Orange i net działa. Kilka razy resetowałem router i nie ma dalej nic . Wpisuję wszystko prawidłowo w konfiguracji bo strona startowa sie otwiera aby dokonac ustawień ale dalej juz niestety nie :lol:

Może to Wam pomoże http://kb.netgear.com/app/products/model/a_id/2323

To ja mam ale jest problem z łączeniem. wpisuję wszystko jak należy i kicha! :lol:

Dodane 06.04.2009 (Pn) 9:31

Mam jedno pytanko : czy dioda oznaczająca test z przodu routera powinna cały czas sie świecic?

Gdzieś na obudowie powinien być przycisk umożliwiający jego zresetowanie (zazwyczaj do jego wciśnięcia potrzebny jest jakiś szpikulec, przyciski do hard resetu są w ten sposób zabezpieczone przed przypadkowym wciśnięciem).

Alternatywnie, można wykonać przywrócenie do ustawień fabrycznych w menu routera.