Instalacja Service Pack 1 dla Windows 7 64 bit

Witam!

Mam prośbę: otóż chciałbym, żebyście mi pomogli zainstalować SP 1 w Windows 7 64 bit. Otóż po czystej instalacji windows zainstalowałem kilka aktualizacji, a następnie pobrałem SP 1. Próbując go zainstalować, wyskoczył mi błąd ERROR_ILLEGAL_CHARACTER(0X80070246). Według pomocy Microsoft, mam przeskanować komputer metodą SFC /scannow. No i tu pojawia się problem, gdyż przy 10% pojawia się błąd: “Funkcja Ochrona zasobów systemu Windows nie może wykonać żądanej operacji.” Próbowałem zmienić w usłudze “Instalator modułów systemu Windows” uruchamianie na “ręczny”, ale to nic nie daje.

Proszę, pomóżcie, ponieważ zależy mi na zainstalowaniu tego Service Pack’a, żeby mieć wszystkie aktualizacje.

Pozdrawiam

Redline

Metoda 1

Proponuję, aby uruchomić SFC skanowania na komputerze, które skanowania uszkodzonych plików systemowych na komputerze i zastąpić je, później próby zainstalowania dodatku Service Pack.

Skanowanie może zająć trochę czasu, więc bądź cierpliwy. Windows naprawić uszkodzone lub brakujące pliki, które znajdzie. Jeśli informacje z płyty CD potrzebna jest do naprawy problemu, może pojawić się monit o włożenie dysku instalacyjnego systemu Windows Vista.

Więcej informacji można znaleźć w linku poniżej.

Jak korzystać z narzędzia Kontroler plików systemowych, aby rozwiązywać problemy z brakującymi lub uszkodzone pliki systemowe w systemie Windows Vista lub Windows 7

http://support.microsoft.com/kb/929833

Metoda 2

Jeśli powyższy krok nie powiedzie, proponuję, że tymczasowe wyłączenie oprogramowania zabezpieczającego, a później spróbować pobrać i zainstalować Windows 7 Service Pack 1 przy użyciu pakietu autonomicznego.

Windows 7 i Windows Server 2008 R2 Service Pack 1 (KB976932)

http://www.microsoft.com/downloads/en/d … 9b77cdfdda

Hm, korzystałem z pomocy tego samego autora, niestety, spolszczenie wypowiedzi niewiele da :wink: Chyba niedokładnie przeczytałeś, ale właśnie nie mogę przeprowadzić skanowania SFC, a SP 1 już pobrałem.

Redline , a przez Windows Update?

Również jest to samo. Dlatego pobrałem oddzielnie.

zainstaluj jeszcze raz winde a pozniej od razu service pack powinno pomoc

przemom1 , nie każdy może sobie pozwolić na reinstalację systemu.

Rozważałem to, żeby na czystą instalację systemu wrzucić SP… ale jestem tuż po formacie : /. A dokładnie dziś w nocy. Tak więc nadal czekam na pomoc w rozwiązaniu problemu ze skanowaniem SFC chyba, że ma ktoś lepszy pomysł na naprawienie błędu, który wyskakuje podczas instalacji.