Instalacja Service Pack1

Mam taki problem otoz nie wiem jak zainstalowac z service pack 2 na 1

Sciagnelem service pack 1 i psize ze nie mozna starszej aktualizacji do nowszej, chdozi oczywiscie o pack ido windowsa Xp

a co ty chcesz zainstalować jeszcze SP1 jak masz już SP2?? :mrgreen: :mrgreen:

Tak chcem miec tylko Sp1, bo Sp2 wywala blad przy graniu w grze napsialem jeden temat nizej troche ;p

jak masz sp2, to już nie instaluje się sp1 :mrgreen:

Ale oto chdozi ze ja właśnie chcem mieć sp1 ;p

To musisz zainstalować Windowsa z SP1

a czemu myślisz że to przez Service Packa??

Na jednym forum napisano że przez serwice pack wlasnie tak sie dzieje

i koels zainstalwoac Sp1 i dzialalo

Na pewno zainstalował Windowsa SP1

P.S.

Coś nie chce mi się wierzyć że producent gry nie wydał jakieś łatki rozwiązującej ten problem

a kiedy instalowałeś SP2??

Patrzyłem na ten twój poprzedni temat i to raczej są sterowniki od karty graficznej a nie SP2

nie da się… Jeśli masz płytę instalacyjną windowsa bez sp2 to może przeinstalować system. To jedyna rada…

Od keidy dostalem nowy komputer czyli jakis rok temu

Według mnie SP2 nie może powodować sam w sobie błędów w grze, może masz źle ustawioną zaporę ogniową albo inne ustawienia, najpierw sprawdź od czego na pewno pochodzi błąd, a potem pisz :smiley:

Ale wie ktos rpzynajmioej jak rozwiązac problem z grą, wedlug nmie to jest ten sp2 bo koles napisal ze mu sie udalo jak zianstalwoal sp1 a jak p2 blad wrocil

bo pewnie nie miał żadnego i zainstalował sp1 i mu pomogło z grą a SP2 ma wszystko to co SP1 i jeszcze trochę :mrgreen: więc jest lepszy

No tak ale jak sp2 to blad wrocil ten w moim temacie innym

A gdy znowu sp1 bledu nie bylo

a jak chcesz mieć SP1 to musisz zrobić jak napisał:

a jak masz instalkę zintegrowaną z SP2 to i tak nic nie zdziałasz

Złączono Posta : 03.07.2007 (Wto) 19:01

nie rozumiem twojej wypowiedzi :mrgreen:

Ee to prosze o usunięcie tematu, a i prosze o odpowiadanie w moim porpzednim temacie!

Jezeli chcesz odinstalowac SP2 to w panelu sterowania dodaj/usun programy usun i potem rejestry i pozostałosci i restart kompa. I potem zainstaluj SP1 :mrgreen:

tylko takie coś powoduję niezłe spowolnienie kompa bo będzie cały zaśmiecony,ja osobiście odradzam tego.