Instalacja skryptu PHP

Witam, chciałbym postawić portal z gotowego skryptu PHP. Jest to skrypt portalu randkowego z takimi bajerami jak konta userów itp. :slight_smile: Niestety kompletnie nie mam pojęcia co dalej. Znam dosyć dobrze HTML i daje sobie radę z CSS, ale z PHP miałem bardzo mało do czynienia i tak średnio wiem czym to się je :).

skoro skrypt jest gotowy wrzucasz go tak samo jak html na ftp (z tym że serwer musi obsługiwać php i technologie użyte w skrypcie), całość odpalasz przez url tak jak pliki html (z reguły index.php /install.php / chociaż skrypt może zmienić ten plik -> czytaj readme, bądź instrukcie instalacji)

Ok dziś spróbuje na jakimś darmowym hoście, niestety problem mam taki, że read me jest po angielsku, a ja jestem germanistą :D. Tak wrzucałem już w tłumacz, ale google tak tłumaczy, że po polsku jest mniej zrozumiałe niż po angielsku :D. 

Ale zawsze coś da się zrozumieć a jeśli nie to przecież są inne tłumacze niż tłumacz google. link

Witam, po wrzuceniu wszystkich plików wyskakuję mi taki komentarz gdy chce wejśc na stronę www.

 

Fatal error: Call to undefined function login() in /home/sites/z/zn/zna/znajdz-milosc.za.pl/index.php on line 23

W tłumaczeniu:

Błąd krytyczny: Odwołanie do niezdefiniowanej funkcji login() w /home/sites/z/zn/zna/znajdz-milosc.za.pl/index.php na linii 23

Odwołujesz się do funkcji której skrypt nie widzi.

Znajdź powód z którego skrypt nie widzi funkcji albo podaj kod.