Instalacja SP2 i blad

Na wstepie! Sorry, za brak polskich znakow, ale pisze z live cd ubuntu i nie chce mi sie ustawiac.

Wiec wczoraj mialem formata i dzis sciagnalem sp2 i zainstalowalem, ale po restarcie kompa pojawil sie bootekran “windows XP czekaj” czyli pierwsze uruchomienie sp2 i chwilke po tym kursor i czarny ekran i komp stoi…

Pomocy i jak to rozwiazac??

Właśnie też takie coś mam tylko teraz pisze na Win XP SP1 bo sie boje ze sie stanie to samo ten czarny ekran:/

Jeżeli długo pracowałeś bez SP2 to proponuje format C:. Zainstaluj Windowsa na nowej partycji zainstaluj SP2 antywira (polecam avasta jest free) firewalla (najlepiej comodo firewall też free) i dopiero połącz się z siecia żeby powiedzieć nam jak komputer działa.

Masz czarny ekran bo pewnie sterowniki jakieś mu nie spasiły, najprawdopodobniej od grafiki. Albo masz jakiś ukryty programik blokujący SP2

przywróć system za pomocą trybu awaryjnego do stanu przed instalacją SP2. Nie wiem jak rozwiązać problem z czarnym ekranem przy SP2. Ale chociaż przywrócisz sobie kompa do czystego xp :slight_smile:

no wlasnie… przy wejsciu na tryb awaryjny jest to samo…

windowsa mam od wczoraj i dzis instalowalem sp2

oj’ć, czyli chyba formacik cię czeka.

a nie ma moze innego wyjscia??

Jak się do systemu nie dostaniemy nie przywrócimy go.

Poszukam coś w internecie.

Przegrzebałem cały internet i nic. :frowning:

To mi tryb awaryjny działa. Ale jak na trybie awaryjnym przywróciłem system do przed instalacji SP2. To było to samo:/

a ja wziąłem usunięcie plików z systemu systemowego i wgrałem windowsa jeszcze raz (bez formata) i na czysto odrazu sp2 zainstalowałem i działa teraz :wink:

pozdro