Instalacja SP3 Do Win XP przez Windows Update

Witam. Chcę u siebie zainstalować Service Pack 3 do Windows XP. Posiadam Windows XP oryginalną wersję, obejrzałem prezentację nt. sp3 no i po obejrzeniu jej zatrzymałem pobieranie SP3 wersji autonomicznej i chcę pobrać z Windows Update. Problem polega na tym że kiedy wchodzę w Windows Update > instalacja niestandardowa wtedy nie wyświetla mi się żadna poprawka do pobrania. Nie wiem co zrobić aby pobrać ten dodatek za pomocą Windows Update. Proszę o pomoc

a czemu nie pobierzesz np z dobrych programów

http://dobreprogramy.pl/index.php?dz=15 … o+pobrania

Ponieważ według “Docenta” lepiej z Windows Update. Poza tym wtedy pobiera się mniejsza paczka a nie 300mb. No i Windows Update jest według mnie pewniejsze

Na razie wycofano SP3 z Windows Update.

Aha… Ale nie będzie gorzej jak pobiorę wersję autonomiczną?

A kiedy SP 3 było w Windows Update ,bo jakoś przegapiłem ?? ??

Co ma być gorzej ?

PS.Nie będzie :smiley:

Nie będzie gorzej. Nie ma żadnej różnicy. Osobiście wolę wersję samodzielną, bo można zintegrować z instalką.

Nigdy nie było. Na razie SP3 był udostępniony tylko w niektórych kanałach dystrybucji, a w tej chwili nawet stamtąd został wycofany, z powodu odkrytego błędu (nieszkodliwy dla zwykłego użytkownika). Zanim pojawi się w Windows Update minie jeszcze pewnie kilka tygodni.

a’propos mam teraz inne pytanie a nie warto zakładać nowego wątku. Jak zintegrować tego SP3 z instalką??

gdybyś się rozejrzał lub użył opcji :szukaj:

Szukałem ale chyba źle wpisałem. Ok dzięki pozdrawiam dzięki za pomoc =D>