Instalacja SpeedTouch 330 (czarny) w Win 7 64-bit

Jak w temacie: potrzebuję sterowników do w/w modemu, działających na Win 7 HP 64-bit. Mam Neostradę TP. Prosiłbym również o porady instalacyjne.

Z góry dziękuję za odpowiedzi.

Poczytaj może pomoże http://www.elektroda.pl/rtvforum/topic1236250.html

Witam

pobier sobie sterownik pod viste 64 uruchom w trybie zgodności z vistą sp2

http://www.pomoc.a.waw.pl/ind.php?typ=stery&id=2

lub tutaj

http://www.vista.pl/porady/149_neostrad … ta_3_.html

Ja mam ten sam modem i z systemów Win.7 32-bit co prawda ale od jakiegoś czasu przestało się łączyć. Dzwoniłem do telekomunikacji to za pierwszym razem powiedzieli żeby mi informatyk skonfigurował z tym że to chodziło i wiedziałem jak z konfigurować. Dzwoniąc drugi raz powiedzieli że od którejś aktualizacji systemu Win.7 nie ma możliwości połączenia przez ten modem. Więc dałem sobie spokój z szukaniem sterów do modemu. Ale jakbyś uzyskał połączenie z tym modemem z Win.7 to daj znać w jaki sposób. Bo według telekomunikacji nie ma już możliwości połączenia z netem z tą konfiguracją.

Będę próbował dopiero za 2-3 dni, jak dotrze do mnie lapek. Jeżeli się uda, to dam znać w tym wątku i opiszę co i jak.

Możesz mieć tak że na świeżym systemie po zainstalowaniu sterów wod modemu z visty podchodziły. Za pierwszym razem może się uda połączyć ale jak porobisz aktualizacje systemowe. To po którymś razie restartu komputera możesz nie uzyskać połączenia.

@hirem

No więc jednak masz rację. Sterownik się instaluje. Manager urządzeń twierdzi, że modem działa poprawnie, a “połączenia sieciowe” twierdzą, że jest uszkodzony i nie działa.

Pokombinowałem nad tym z godzinę i poszedłem kupić starter z modemem…