Instalacja sterownika do karty graficznej GTS 450

Witam!

Chciałbym zaktualizować sterowniki do karty graf. ponieważ mam błędnie wyświetlany obraz w Medal of Honor, a podobno to może pomóc. Ściągnąłem ten sterownik http://www.nvidia.pl/object/win7-winvis … er-pl.html i teraz mam pytania:

  1. Dobry sterownik do GTS 450?

  2. Jak kupowałem komputer miałem wgrany system ze sterownikami, i teraz nie wiem jak zainstalować te, jak by ktoś mógł napisać jak to zrobić, żeby sie nic nie rozwaliło :wink:

  1. System Win 7 64 bitowy? Jeśli tak to dobry.

  2. Wchodzisz w Panel sterowania -> Programy i Funkcje -> Usuwasz “NVIDIA Sterownik Graficzny” -> uruchamiasz ponownie -> Instalujesz (tak samo jak inne programy) :stuck_out_tongue:

Tu nie ma tak łatwo, bo jest:

NVIDA display control panel

NVIDA drivers

NVIDA PhysX

NVIDA stereoscopic 3D driver

Usuwasz tylko NVidia drivers, robisz restart komputera, instalujesz nowy sterownik, restart i gotowe. Wszytko jest bezpieczne i musi zadziałać, pod warunkiem, że dobry sterownik.

CTRL85 , W takim razie najpierw usuń NVIDA drivers a następnie resztę (kolejność bez znaczenia)

To w końcu tylko NVIDA Drivers czy wszystko :] Nie lubie grzebać w sterownikach, dlatego wole sie upewnić :]

Wystarczy odinstalować NVIDIA drivers, reszta usunie się “automagicznie” :slight_smile:

Mam jeszcze pytanko: Ja ustawie punkt przywracania, to jakby co mi cofnie usunięcie tych sterowników?

Tak.

No raczej ubezpiecz się i ustaw punkt przywracania. Jakby sterownik nie zadziałał, to spokojnie przywrócisz komputer do poprzedniego, działającego stanu. Ale zrób punkt przywracania przed odinstalowaniem starego sterownika. I nie bój się, mnie się jeszcze nie zdarzyło, aby jakiś sterownik spowodował problemy, pod warunkiem, że jest właściwy.

No mnie się to zdarzyło, i dlatego sie stresowałem

Już wszystko zainstalowane, działa, dziękuję wszystkim za pomoc :slight_smile:

Obecnie w sterownikach nvidii nie trzeba usuwać starszej wersji. Nowy sterownik sam sobie usunie i zainstaluje to co potrzeba.