Instalacja sterowników 8.1 na 10 oraz które?

(Qhuertez) #1

Cześć. Toshiba niestety nie udostępniła dla mojego laptopa już sterowników dla Windows 10 i tu zaczyna się pytanie - Czy da radę zainstalować sterowniki do laptopa Toshiba C660d-14e z windows 8 na windows 10    oraz jakie. (Dlaczego które? Jest tam sporo jakichś od toshiby , a ja przy sterownikach jestem “lekko zielony”)

(norbi.trz) #2

Częsc sterowników jest ta sama nie zalena od systemu poniewaz ten laptop wyszedł z systemem Windows7 resztę mozna pobrac z strony Toshiba po zarejestrowaniu się na stronie http://www.toshiba.pl/discontinued-products/satellite-c660d-14e/tab/services/   System windows10 sam pobierze sterowniki podstawowe dla karty graficznej i karty sieciowej potem mozesz dograc z płyty jak posiadasz lub pobrac z strony której ci podałem .

(Qhuertez) #3

Czyli do windows 10 np. z 8 sterownik Sata nie powinien robić problemów ?  

(kuba3351) #4

Wiele sterowników zadziała, ponieważ jest wiele podobieństw między tymi systemami. Najlepiej po prostu spróbować. Jeśli sterownik wykrzaczy system to zawsze jest możliwośc uruchomienia w trybie awaryjnym i odinstalowania go

(norbi.trz) #5

Nie wywali ci systemu poprostu nie zainstalują się albo wogóle nie będą działac.

(JeyJey) #6

Jeśli men. urządzeń nie raportuje jakichś nieznanych urządzeń, to nic nie musisz dodatkowo instalować.

(Qhuertez) #7

Dzięki wszystkim za pomoc.  Aby nie otwierać nowego tematu - Czy stary bios może robić problemy z wydajnością ? (Pytam się , bo widzę , że jest Bios Update na stronie dostępny)

(JNJN) #8

Nie.

(norbi.trz) #9

Stary bios nie powinien robic problemów jezeli nic w sprzecie nie zmieniałes nie zawsze aktualizacja biosu pomaga a wrecz przeciwnie moze cos sknocic