Instalacja sterowników 8.1 na 10 oraz które?

Cześć. Toshiba niestety nie udostępniła dla mojego laptopa już sterowników dla Windows 10 i tu zaczyna się pytanie - Czy da radę zainstalować sterowniki do laptopa Toshiba C660d-14e z windows 8 na windows 10    oraz jakie. (Dlaczego które? Jest tam sporo jakichś od toshiby , a ja przy sterownikach jestem “lekko zielony”)

Częsc sterowników jest ta sama nie zalena od systemu poniewaz ten laptop wyszedł z systemem Windows7 resztę mozna pobrac z strony Toshiba po zarejestrowaniu się na stronie http://www.toshiba.pl/discontinued-products/satellite-c660d-14e/tab/services/   System windows10 sam pobierze sterowniki podstawowe dla karty graficznej i karty sieciowej potem mozesz dograc z płyty jak posiadasz lub pobrac z strony której ci podałem .

Czyli do windows 10 np. z 8 sterownik Sata nie powinien robić problemów ?  

Wiele sterowników zadziała, ponieważ jest wiele podobieństw między tymi systemami. Najlepiej po prostu spróbować. Jeśli sterownik wykrzaczy system to zawsze jest możliwośc uruchomienia w trybie awaryjnym i odinstalowania go

Nie wywali ci systemu poprostu nie zainstalują się albo wogóle nie będą działac.

Jeśli men. urządzeń nie raportuje jakichś nieznanych urządzeń, to nic nie musisz dodatkowo instalować.

Dzięki wszystkim za pomoc.  Aby nie otwierać nowego tematu - Czy stary bios może robić problemy z wydajnością ? (Pytam się , bo widzę , że jest Bios Update na stronie dostępny)

 

 

Nie.

Stary bios nie powinien robic problemów jezeli nic w sprzecie nie zmieniałes nie zawsze aktualizacja biosu pomaga a wrecz przeciwnie moze cos sknocic