Instalacja sterownikow do karty

(Dupaaa) #1

przy instalacji sterownikow do karty wyskakuje mi to http://img49.imageshack.us/img49/8617/nvidia0ub.png

i instalacja zakancza sie..

(Qbek50) #2

prawdopodobnie stery są uszkodzone. Spróbuj je ściągnąć z innego źródłą 8)

(Bdrk) #3

Przecież tam ci wszytkoi pisze, ze nie moze rozpakowac czy cos w tym stulu, ściągnij je z inej strony :smiley:

(Dupaaa) #4

fajnie ze znam angielski :lol:

(squeet) #5

Wybierz sobie sterownik do swojej karty TUTAJ - 56.64. Jeśli szukasz nowszych, to KLIK, wybierasz karta graficzna , wskazujesz model i jakiego masz OS.

I tyle :wink:

(Dupaaa) #6

juz sam sobie poradzilem i nie scigalem sterow z strony nvidy bo tam maja bardzo slaby transfer

(Paw Kon) #7

Z Twojego problemu wynika ze.. sterowniki sa uszodzone (corupted..) tak wiec najlepiej sciagnij najnowsze detonatory ze strony nvidia.com .. nie sciagaj wersji 56,64 (jesli masz starsza karte graficzna.. ) mialem kiedys GF2 mmx400 64mb i jak instalowałem stery w wersji 5x.xx to były problemy z grami ( obraz skakał badz brakowało tekstur.. ) , polecam albo stery: 43,45 (jesli masz starsza grafike) badz sterowniki w wersji 7x,xx jesli masz nowsza grafe..

To taka moja mala rada..

Pozdrowionka

Michu

mis87

(Janwilk) #8

To ja mam jeszcze inne pytanie. Jakie byście polecali sterowniki do Geforca 6600? dźwięku zintegrowanego na płycie głównej Intel 915P-A (Bodajże Azalia, czy coś)? Bo słyszałem, że zdarza sie ze starsze wersje leiej działaja od nowszych... I najlepiej jakis link :slight_smile: