Instalacja sterownikow karty graficznej - czarny ekran

Witam,

Zmienialem czesci w komputerze:

Procesor i5 2400

Plyta glowna : MSI MS 7728 ( gowno, wiem, zaluje ze kupilem)

Karta graficzna asus gtx 760 dcii oc

Zasilacz Corsair CX500

 

Po krotce:

W trakcie instalacji sterownikow lub po zrestartowaniu komputera po instalacji sterownikow karty graficznej , mam czarny ekran - na monitorze no signal.

Co zrobilem:

  • reinstalacja systemu na windows 10, potem kolejna proba na   windows 7( all z formatem dysku)

  • sterowniki instalowalem nastepujace(stare i nowe): 327.23 , 355.60 , 376.33

  • oczywiscie w miedzyczasie ew. czyscilem driver swepaerem , driver cleaner zeby zainstalowac kolejne eweentualnie

  • zasilanie jest dobrze podlaczone (8 pin)

  • sprawdzalem inna karte graficzna na tej zasranej plycie (kiolega ma tez gtx 760 - taka sama sytuacja jak z moja - czarny ekran na monitorze no signal )

  • jezeli chodzi o rozdzielczosc to sprawdzalem na 3 monitorach ciagle to samo

  • jezeli chodzi osterowniki do tej cudownej plyty glownej to na stronie tego pieknego producenta (viva Medion) jest tylko aktualizacja do biosu ktora zrobilem ale i tak sie nie robi:), reszte sterownikow instalowalem recznie tj. Intel Management Engine Components / intel 6 series c200 chipset family pci express root / intel h61 express chipset family lpc interface controller

 

Dodam ze plyta glowna jest nowa prosto ze sklepu

Mozliwe ze jest walnieta? czy zanim ja oddac w cholere i doplacic na jakas porzadna sprawdzic cos jeszcze na co nie wpadlem?

Przepraszam za brak polskich znakow- niestety przez te cholerne instalacje mam wersje eng windowsa

Pozdrawiam

 

 

 

Sprawdzić na innym kompie lub w serwisie może uszkodzona?

 

Lub jest jakiś konflikt z biosem płyty i ten model karty nie będzie pracował?

 

 

 

 

 

Zrobiłem jak pisałeś, zaniosłem plyte do serwisu okazuje się ze nie obsluguje ona GTX 760 ( albo ma jakies problemy) wymieniłem ją na asrocka  i  działa teraz elegancko wszystko bez zarzutu :).

Pozdrawiam