Instalacja sterowników karty sieciowej

Witam, mój laptop wykrywa kartę sieciową i brak sterowników do niej - komputer po formacie system dopiero postawiony.

Laptop Satellite L750-104, karta sieciowa (według opisu ze strony Toshiba http://www.toshiba.pl/discontinued-prod … -l750-104/): wb195/AR9285(czy to jest wersja? jeśli tak to: Fast Ethernet LAN

Szybkość : 10BASE-T/100BASE-TX) pobieram sterownik i nie mogę zainstalować (Przepraszamy instalacja się nie powiodła) lub są to jakieś pliki systemowe, informacyjne tzn. brak instalatora.

Co mam zrobić, wkleić gdzieś te pliki, czy może ktoś poda mi link do działających sterowników?

Nie wiem czy działają (bądź będą działać u Ciebie) ale tutaj znajdziesz sterowniki:

http://www.station-drivers.com/page/atheros.htm

szukaj na liście: Atheros : AR5007/AR5006/AR5009/AR9285/AR9287 WiFi Adapter, potem tylko wybór systemu i masz.

może mi ktoś podać link to najnowszego sterownika?

Zgodność : Wi-Fi®

Obsługa sieci : 802.11b/g/n

Producent : Atheros

Technologia bezprzewodowa : Bezprzewodowa sieć LAN

Wersja : WB195 (AR9285)

Producent : Atheros

Technologia bezprzewodowa : Bluetooth® 3.0 z obsługą rozwiązania HS

Wersja : 3.0 z obsługą rozwiązania HS (zintegrowane z rozwiązaniem WB195)

Topologia: Fast Ethernet LAN

Szybkość : 10BASE-T/100BASE-TX

Wszystkie informacje o Komunikacji z mojego laptopa.

Dodane 08.03.2013 (Pt) 22:51

Instalator wypakowuje…

Do jakiego folderu mam to zrobić, jakiś konkretny czy gdzie kolwiek?

Edit:

Po ptokach, nie moge wypakować wszystkich plików

Dziwne, właśnie sprawdziłem, u mnie 7zip wszystko ładnie rozpakował.

Właśnie się udało z którymś razem, dziwny program :wink:

Dodane 08.03.2013 (Pt) 23:03

Zainstalowane, ale połączenia dalej nie wykrywa.

Rozwiązywanie problemów proponuje zainstalowanie sterowników, co przed chwilą wykonałem.

No cóż, w takim razie nie jestem w stanie pomóc, powodzenia w “walce z WiFi” :slight_smile:

A czy w ogle masz wi fi w laptopie włączone-może na obudowie masz wyłącznik.Sterowniki możesz sprawdzić [win7] w manadżerze urządzeń-żółe trójkąty to ich brak.