Instalacja sterowników nvidia kończy się niepowodzeniem

O to moj problem, win 7 64 bit compal

post-258645-0-56872700-1399242963_thumb.

PC czy laptop? podaj jakieś informacje na temet komputera i systemu

Laptop, system windows 7 professional 64 bit

Procesor: Intel Core Duo Cpu 2x2,53Ghz

karta graficza: Nvidia Geforce 9600m gt ale i tak nie mam jej pokazane w Everescie ani w zadnym innym programie

Czy te sterowniki instalowałeś?

 

http://www.nvidia.pl/content/DriverDownload-March2009/confirmation.php?url=/Windows/335.23/335.23-notebook-win8-win7-64bit-international-whql.exe&lang=pl&type=geforcem

tak, instalowalem wlasnie te sterowniki :slight_smile:

nie prowadzaj kogoś w bład i nie działaj na szkodę jak nie masz pojęcia o czym piszesz

 

sterowników do laptopów nie ściąga się się ze strony nvidii tylko ze strony producenta laptopa

podaj model tego laptopa to poszukam odpowiednich sterowników

 

Dlaczego? Kto tak powiedział? Ja ściągałem sterowniki do swojej karty graficznej ze strony nvidii i jakoś działa… Po za tym sterowniki np. kart graficznych nie są wydawane przez producentów laptopów tylko przez firmy, do których te karty należą. Za sterowniki odpowiedzialna jest (w tym przypadku) nvidia, a to, że sterowniki są podawane na stronie producenta laptopa, to tylko wygoda dla klienta, że nie musi po całej sieci buszować w poszukiwaniu sterowników, tylko ma poukładane w jednym miejscu…

Tutaj się nie zgodzę. Oczywiście masz rację, że część sterowników nie działa poprawnie lub w ogóle ze starszymi laptopami ale masz wyraźnie napisane na stronie nvidii w zakładce obsługiwane produkty jakie dany sterownik wspiera.

 

http://www.nvidia.pl/download/driverResults.aspx/73887/pl

Compal JHL90 win 7 64 bit

To że ty ściagasz to nic nie znaczy sterowniki ze strony nvidii nie pasują do wszystkich modeli laptopów producent danego laptopa je dodatkowo dostosowuje zostaw temat tym co się znają oraz im nie przeszkadzaj tylko się czegoś naucz i czytaj dokładnie co pisze bo na stronie nvidii jest to też wyjaśnione

 

niestety na stronie producenta jest bład i nie można pobrać sterownika a w internecie ciezko mi coś znaleźć oprócz chomika