Instalacja sterowników oraz dodatkowej aplikacji do LIVE! CAM Sync HD - instalacja się nie rozpoczyna


(Anvir Pl) #1

Witam mam problem z kamerką internetową. Kupiłem kamerę "LIVE! CAM Sync HD" (Creative) po zakupie podłączyłem odrazu sprzęt, windows znalazł jakiegoś rodzaju sterowniki i mogę z niej korzystać lecz nie w jakkość720p jaką ta kamera dysponuje więc przeczytałem w instrukcji że muszęwejść na strone www.creative.com/support więc tak zrobiłem. Na stronie mogłem pobrać aplikacje oraz sterowniki więc pobrałęm pierwsze sterowniki ale gdy skończyło się pobierać to włączyłem program ukazało się okno (http://screenshooter.net/100079995/kknpgcw) w którym się ładowały cyfry a ponim nic się nie stało. Na filmach o kamerce widziałem że po tym oknie powinno się pokazywać okno instalacyjne sterowników. Tak samo jest z tą aplikacją, proszę o pomoc.


(Kamilkwokapl) #2

Obraz który zamiescilem pokazuje ze instalator wypakowuje pliki ,spróbuj ponownie po restarcie systemu,ale na początku sprawdź czy system nie jest zainfekowany poprzez wirusy czy adware,następnie spróbuj instalowac pakiet instalacyjny


(Anvir Pl) #3

Faktycznie miałem na komputerze strasznie dużo błędów (prze skanowałem Adwcleaner’em) i pogogło dziękuje za pomoc :slight_smile:


(Kamilkwokapl) #4

W przyszłości służę pomocy :slight_smile: