Instalacja sterowników ze strony HP

Witam chce wykonać czystą instalkę windowsa 7 na moim laptopie i zainstalować stery ze strony hp jednak tam tak mi sięwydaje jest sporo podobnych sterowników odpowiadających za to samo dlatego proszę o pomoc w dobraniu odpowiednich niezbędnych , czy w ogóle instalować wszystko ? daje linka :

http://h10025.www1.hp.com/ewfrf/wc/soft … 91110#N146

proszę o pomoc :slight_smile:

Aby zrobić czystą instalację systemu trzeba niestety mieć o tym trochę pojęcia. Zasada jest taka : instalujesz najpierw czysty system, a później dogrywasz brakujące sterowniki do urządzeń z reguły to jest : sterownik płyty głównej, karty muzycznej, graficznej, inne - wszystko instalujesz w zależności od potrzeby (zależy od modelu laptopa i urządzeń w nim zainstalowanych), wiele urządzeń bardzo dobrze pracuje na sterownikach z systemu operacyjnego i nic nie trzeba więcej instalować. I jak zwykle najpierw CZYTAĆ.

Najpierw zainstaluj Windows’a 7, nie martwiąc się o sterowniki!

System sam zainstaluje potrzebne sterowniki, a których ewentualnie zabraknie dowiesz się konkretnie z Menadżera Urządzeń, po zainstalowaniu systemu. Będą tam zaznaczone żółtymi pytajnikami lub wykrzyknikami. Wtedy zacznij szukać odpowiednich.

do JNJN woow odkryłeś amerykę widzę…

Dodane 03.11.2011 (Cz) 14:11

Do Poraj… wiem rozumiem ale jednak chciałbym te najważniejsze zainstalować ze strony … tak aby wszystko było dopowiednio dobrane

Niestety, z laptopami HP nie zawsze jest to proste. Ostatnio przyszedł do mnie klient, który też zainstalował system “na czysto” i nie mógł poradzić sobie se sterownikami do karty WI-FI. Wszedłem na stronę HP, wklepałem model i… do tego modelu było 6 sterowników do różnych modeli kart. Po prostu HP do każdej partii wkłada to co ma pod ręką/co taniej uda się kupić. Zero konsekwencji.

Czyli co najlepiej zrobić??? bo włąśnie o to chodzi że na stronce jest po kilka wydaje sietych samych sterów…

Sprawdzić co dokładnie masz w komputerze.

boże … wiem co mam w komputerze … czy nie rozumiesz tego że na stronce jest np kilka (8) sterów do karty graficznej jednej Intela którą mam z integrowaną - 4 stery i 4 stery do radeona … i tak jest w innych sytuacjach po 3 stery do karty dźwiękowej… dałem linka ciężko kliknąć i zobaczyć

?