Instalacja systemu - ile kosztuje w Twojej miejscowości?

Linux jest darmowy.

He kurcze no to neźle, dobre :shocked!:

Gościu prędzej czy później i tak wpadnie.

Ja bym to od razu zgłosił na Policję… W Kaliszu w sklepie Matrix ( tez komputerowym ) mojemu wujkowi instalowali pirata… I teraz tak się zastanawiam czy czasem jutro nie zadz. na 997 i nie powiem, że rozpowszechniają windowsy piraciki… :evil:

paracik , wiesz, że jeżeli nic nie znajdą to możesz być oskarżony o składanie fałszywych doniesień (zeznań).

Policja za donosy płaci 200zł od potwierdzonego donosu

:wink:

Niektórzy ludzie potrafią żyć z tego zarabiając na tym procederze 2000zł miesięcznie. Przykre, ale prawdziwe :frowning:

Ale off-topujecie :smiley:

@topic:

U mnie w Gorzycach każdy sobie sam robi format, chyba że jakieś starsze osoby nie umieją to bierze się od takich od 90zł(jak mają windows) do 400zł(jak nie mają windowsa, ale i tak instalują piracki) :lol:

No to widze, że u was ludzie bardzo lubią wykorzystywać starsze osoby.

od mojego znajomego ze sklepu wzięli 150zł + Windows XP Home (340zł :lol: )

jak chodzę komuś windę przeinstalować to nic nie biorę - chociaż chodząc do tych samych co 1-2tyg i biorąc po 50zł spałbym obecnie na kasie :lol: ale jakoś sumienie nie pozwala mi brać kasy od kolegów, a w mieście nie mieszkam aby chodzić do wielu ludzi…

Ja sam se instaluje winde … Ale z Łochowie pewnie coś około 50 dych

Kiedyś mojemu sąsiadowi przegrywali 50 zł pirackiego XP-ka , a raz gdy była jakaś kontrola czy coś i koleś się zapytał czy można pirata kupić to powiedziała że jest to nie legalne

a za viste bierzecie tak samo??? systemy instaluje z zamknietymi oczami:) biore 50 dych za XP+stery za Viste nie wiem ile kasowac mysle ze 70 dyszek :slight_smile: nie robie nigdy za darmo:) bo nie chce mi sie u kogos siedziec ok 1,5 godz za damski uj(chyba ze robie kumus z rodzinnki to wiadomo wtedy nie kasuje:))

Widać że kręcisz . Prawdziwy informatyk używa FF albo Opery .

I po co odkopujesz temat z przed 6 miechów?

no nie w wiem, znajdą się tacy to używają IE.

Ceny w mojej miejscowości - 0zł dla mnie, 0zł dla znajomych, 0zł dla rodziny.

Jeśli koleżance to za ładny uśmiech i filiżankę kawy można zainstalować. :wink:

Jeśli komuś nie znajomemu to 30 zeta max bym wziął. Z dodatkową konfiguracją i instalacją potrzebnych programów ok 60 zł wyjdzie (oczywiście potem trzeba odliczyć podatek).