Instalacja systemu - ile kosztuje w Twojej miejscowości?

Ostatnio moja koleżanka-online napisała mi ile kolega skasował ją za instalacje windowsa i nie mogłem własnym oczom uwierzyć jak ujrzałem tę absurdalną kwotę. I od tamtej pory cały czas zastanawiam się ile za instalację/reinstalację systemu operacyjnego biorą sklepy komputerowe. W Malborku (mieszkam w okolicach tej miejscowości) sklepy za wykonanie takiej usługi biorą 50zł, ile u was?

U mnie tak samo

Coś ok. 60-100zł. Mieszkam w Warszawie. Dokładnie niewiem bo sam sobie wszystko robie. A jak znajomym to 5 dych.

Jak instaluje windę to 50zł (sama instalacja + sterowniki).

Nowa Sól 50zł !

Ehm… można wiedzieć jaka to była kwota ?

viewtopic.php?f=6&t=246234

Grybow- 30 PLN

Katowice - srednio 50- 100. Zalezy od miejsca.

Bolesławiec !!

150zł za czystą instalację windows xp pro + sterowniki, to było w Kostrzynie nad Odrą. Niedawno dokupiła sobie nowe części do kompa (m.in. mobo) i jak wszyscy tutaj doskonale wiemy zazwyczaj przy takiej wymianie reinstalacja systemu jest obowiązkowa, dowiadywała się u tej samej osoby ile by zapłaciła za montaż części + instalacja systemu to zaśpiewał jej “kolega” (od siedmiu boleści) cenę 250zł za wykonanie całej tej usługi.

U mnie w Sędziszowie Młp w pewnym serwisie biorą 30zł za instalacje systemu.

Ja już wiele razy instalowałem O.S., ale ani razu nie wziąłem ani złotówki (a szkoda…) :?

:o …brak mi słów.

Czarnków coś koło 50 zł w komputroniku…

Ale ja nie korzystam sam robię formata itd.

A od kumpla biorę symboliczne 10-20 zł :slight_smile:

Mieszkam w Warszawie i jak robiłem reinstall około rok temu to wzięli mi za to 80zł. Zdziercy :expressionless:

Nie wiem jak we wszystkich sklepach w Kaliszu…

Ale w Prolinie biorą 30 zł za instalacje windowsa + stery.

A w Matrixie 35 za instalacja windowsa + stery + ( ustawienia na życzenie )

Oczywiście takie rzeczy robie sam i jeśli robie znajomym to biorę ani złotówki za to…

Na poziomie wiedzy, który mam teraz o komputerach umiałbym to zrobić sam, jednak wtedy, w głowie miałem tylko gry i nic inne mnie nie obchodziło :slight_smile:

Ech… pójść w miasto, poinstalować windy i lepiej w tydzień wyrobisz niż przez całe wakacje :wink:

Jeszcze brać extra 2 stówy za niekablowanie na policję że mają pirata :twisted: :twisted: :twisted:

A wiecie co kumplowi ostatnio koles zaproponował gdy miał kompa w serwisie? Zainstalowanie mu pirackiej Windy xD :x :evil:

Łukasz14 , no i co w tym dziwnego. Każdy kombinuje jak może, a później cierpi niewinny klient. Heh… że też miał odwagę.

rokko , no właśnie, byłem z nim wtedy u tego kolesia i mi normalnie szczenia opadła jak on to proponował…

A jak mu powiedziałem, że to nielegalne i mogę zaraz wezwać policję to dorzucił gratis płytkę Linux’a i powiedział, że piractwo to zła rzecz :smiley: :lol: 8) :x :roll: :expressionless: :smiley: :wink: