Instalacja systemu na dysku hybrydowym

Witam,

Problem mam następujący. Postanowiłem zaktualizować win 7 do win8 nie robiąc wcześniej kopii zapasowej partycji recorvery w moim noteboku Asus S56CM (byłem pewien, że owa aktualizacja jej nie dotknie).

Pech chciał, że instalacja zakończyła się bsod, a ja zostałem bez możliwości uruchomienia systemu. Przywracanie z recorvery również niestety nie działało…

Instalacja świerzego systemu kończyła się informacją, że dysk jest zabezpieczony, więc postanowiłem gparted’em potraktować owe partycje, co zakończyło się oczywiście całkowitym usunięciem Recorvery. Przy okazji usunąłem partycje, które widniały na SSD.

Jako, że posiadam Win7 w wersji Box, postanowiłem zrobić świerzą reinstalkę systemu. Mój problem polega na tym, że wcześniej system kożystał z technologi intel rapid,

jako że mój dysk jest hybrydą i posiada 24GB wbudowanej pamięci SSD.

Chciałbym teraz ponownie móc korzystać z uroku SSD, by system korzystał z tej pamięci do rozruchu.

Nie mam zielonego pojęcia w jaki sposób zabrać się do tego. Oczywiście mam na myśli opcję, że dysk jest ukryty i niedostępny z spod windy, a aktywny w działaniu.

Bardzo proszę o pomoc w tym temacie. Nieukrywam swego podirytowania… Wydałem 69zł na system, który zrobił totalny rozpi**ziel…

Na stronie producenta masz wszystkie potrzebne sterowniki i oprogramowanie:

http://www.asus.com/Notebooks/Superior_Mobility/S56CM/#download

Dla Win 7 64-bit w sekcji Others masz pozycję Intel Rapid Storage Technology driver