Instalacja systemu na nieszczęściu m1

Tak, a teraz kombinuje z Monterey ale taki sam efekt.

O przepraszam MS wyznacza nowe kierunki :joy:

Na tego akurat wszyscy narzekają, no chyba że win XP…

To tylko Apple Ci zostaje. Druga linia supportu jest znacznie lepsza niż pierwsza, więc warto się przebić :slightly_smiling_face:

Jak to narzekają? Niemożliwe :rofl: Przecież jest niezawodny.

W zeszłym miesiącu z jednym takim starszym miałem iMajzing przez dwa dni zanim udało mi się w końcu zrobić. To z tym też coś wymyślę.

Na razie już wiem, że w nowym maku komenda
dscl . -passwd /Users/luser password nie działa. :grinning:

No to mi poradzili. Hahahahaha to teraz mam tylko

Co powiedzieli widząc, że nie pomogło?

Masz coś ponaklejane na klawisze?

Mam nakładki na obudowę i folie na klawiszach. Nauczyłem się przez lata, że to się wyciera i niszczy, a ja bardzo dbam o mój sprzęt.

Poradzili, żeby spróbować zainstalować na zewnętrznym nośniku. Wywaliło w połowie i brak dostępu do czegokolwiek. Mogę oddać na serwis, albo użyć innego maka z nowym systemem.

Na razie ściągam sobie siurka nowego i zrobię instalkę na pendrive na PC. Zobaczymy co będzie.
Najwyżej kupię sobie drugiego, i przywrócę z niego, a jak będzie zwalone coś, to pójdzie na gwarancję, a bawił się będę drugim. :grinning: Imejzing hehe.

No, właśnie tak myślę, że może być coś zwalone sprzętowo, skoro wywala instalację na zewnętrznym nośniku w połowie. Miałeś najnowszy system przed wymazaniem dysku?

Tak. Ale sądzę, że zwyczajnie jest to jakiś błąd, bo dyski formatowały się normalnie i dostęp był. A już miałem trzy w serwisie z problemem takim, że nagle nie można było się zalogować, przestało hasło działać i to był w każdym przypadku błąd w systemie. Za bardzo odjechali z zabezpieczeniami i coś jest tam spaprane z tymi prawami chyba.

Widać po uświnionym ekranie zwłaszcza jak bardzo. :wink:
Podobnie jak z jajcem i jego skarpetami ja bym się wstydził takie coś wstawiać.
Tak ciężko przed wykonaniem zdjęcia wyczyścić ekran żeby ludziom którzy chcą ci pomagać przyjemniej patrzyło się na zdjęcia?

To jest ekran zadbanego maca według @wasabi1084

Folia się może kurzyć, zrywa po miesiącu jak ci co foliują piloty do TV:

To nie ekran, to lusterko do oglądania własnej facjaty.

Logujesz się do iCloud. Znajdujesz to Znakdz iPhone itd. Usuwasz Mac mini z tego i wylogowujesz się.
Czyścisz dysk i ponowna instalacja. Powinno pójść logowanie do iCloud po ponownej instalacji. :grinning_face_with_smiling_eyes:

@krystian3w —> Zrobiłeś pod moim postem ikonkę, ze masz ubaw. Możesz napisać z czego bo kompletnie pojąć nie mogę?

On ma jakiś za stary iPhone i piszesz o jakieś miniaturze macbooka.

Ty w ogóle wiesz o czym tu się dyskutuje czy zielonego pojęcia nie masz??

Pisał, że nie może z pomocą iPhona zrobić naprawy, na PW pomagaj zbłąkanym typu daras28-82 / sikdwa.

Ja odpisałem autorowi tematu na temat ponownej instalacji macOS.