Instalacja systemu pochwal i ostrzezen

sciagnalem sobie z phpbb2.pl moda po ( pochwaly i osty ) i nie mam zielonego pojecia jak to zainstalowac:/ nigdy takich rzeczy nie robilem…czy ktos moze mi pomoc?? :frowning:

Piwollo zmień tytuł na konkretny i używaj polskich liter

Pozdrawiam Gutek2222

sorry ale mam windowsa xp angielskiego bo mieszkam w anglii i nie mam mozliwosci uzywania poslkich liter…przepraszam

Moda nie widziałem ale jak pamiętam to zawsze w “Readme” były konkretne opisy

smilies-33117.png

no wlasnie nie ma:[

Niema wogole instrukcji? w jakim pliku co masz zastapic?

bo tym sposobem dzialaja modyfikacje…

tzn…jest, ale ja nie wiem jak sie za to zabrac a nie chce zepsuc:( moglby ktos to dla mnie zrobic??

albo chcociaz pokierowac:( :cry:

hehe daj linka skad to sciagales…

postaram ci sie na przykladzie wytlumaczyc

sciagnalem to z tad :

http://www.phpbb2.pl/download.php?d=386

* poprawilem ( masz docelowy )

podaj mi link docelowy zebym se to sciagnal albo pokaz sama instrukcje tutaj

niemam czasu tam szukac

to tak:

Skopiuj z servera te pliki :

waring.php TO /

wysw.php TO /

waring_body.tpl To /templates/subSilver/

wysw_waring_body.tpl TO /templates/subSilver/

user_nowaring_one.tpl to language/lang_polish/email

user_po.tpl to language/lang_polish/email

user_banned.tpl to language/lang_polish/email

user_block_post.tpl to language/lang_polish/email

user_nowaring.tpl to language/lang_polish/email

user_waring.tpl to language/lang_polish/email

po_config_body.tpl TO /templates/subSilver/admin/

admin_po.php TO /admin/

Nastepnie: Otworz plik : admin/admin_forumauth.php Np. w WordPad lub jakis program zajaczek (bezplatny) i na przykladzie:

#--[FIND]--

#

1 => array(AUTH_ALL,

#

#--[IN-LINE FIND]--

#

),

#

#--[IN-LINE BEFORE, ADD]--

#

, AUTH_MOD, AUTH_ADMIN, AUTH_REG

znajdujesz: 1 => array(AUTH_ALL, i przed tym: ), Dodajesz , AUTH_MOD, AUTH_ADMIN, AUTH_REG

Skoro jestes z angili to znasz angielski wiec niewiem jak mozesz miec z tym problem…

Mam nadzieje ze skumales ;]

jak nie ma jak jest. Wywaliłem twojego posta gdzie to przedstawiłes. Jak instalować czytaj w Pomocniku Web…

a nie znacie jakis programow co to robia?? bo np…w phpbb2 by przemo jest system ostrzezen tylko przy poscie nie ma znaczka zeby je dawac…trzeba przy profilu kliknac takiem cos i wpisac powod i dopiero

czlowieku jak ty sie mozesz o cos pytac skoro ty nie umiesz czytac ze zrozumieniem?

napisalem wyraznie np. WordPad (w windowsie jest) lub Zajaczek (darmowy)

:shock: :shock:

ale mi nie chodzi o edytor tylko o PROGRAM DO AUTOMATYCZNEGO instalowania takich dodatkow 8)

niema czegos takiego :wink:

Zapomnij.

Mając stronę - forum to instalacja dodatków to podstawa. Zainstaluj na domowym kompie serwer na nim phpbb i testuj !!

Nie można automatycznie instalować modów bo co by było jakbyś miał np. już kilka zainstalowanych a w phpbb mod na modzie siedzi.

dobre program do instalacji modów ciekawe jak sobie to wyobrażasz ?? coo program sam będzie szukał odpowiednich linijek w plikach i zamieniał je, albo dodawał nowe ?? zapomnij nie będzie czegoś takiego

jak chcesz to mogę ci tanio do 10 zł zainstalować jakiś dodatek do phpbb :slight_smile: pisz na gg 6478958

Na alledrogo się ogłoś :killer: