Instalacja systemu - pojawia się tylko tło

Witam!

Mam problem musiałem zrobić format komputera. Miałem zainstalowany windows 7. Gdy włożyłem płytkę z siódemką do napędu. Wszystko się ładowało, ale do czasu gdy pojawiło się tło systemu win7 i nic więcej się nie robiło (cały czas było tylko to tło). Nie wiem czemu tak się dzieje.

Proszę o pomoc.

Z góry dzięki :slight_smile:

może za krótko czekałeś ?? Ja jak wczoraj instalowałem w7 to z 10 min czekałem na pierwsze okienko z wyborem języka.

Dokładnie, w Windows 7 na niektórych kompach trzeba się trochę naczekać. Mój osobisty rekord to ponad 15 min :?

No chyba, że kolega ma pirata, wtedy może być już wina samego Windowsa, jednak jeśli to oryginał to zapewne wystarczy tylko poczekać :wink:

Tak jak userzy wyżej radzą, poczekaj aż wkońcu pojawi się okno instalacji. Jeśli jednak pojawi się komunikat o brakującym sterowniku napędu cd/dvd będziesz musiał zdobyć inną kopię danej wersji systemu i z niej zainstalować na swoim kluczu.

nie wiem, czy to od tego zależy ale jak ja instalowałem jeszcze wersje testowe to szybkość pojawienia się okienka z instalacją zależała od tego jak szybko nagrałem płytkę :slight_smile: gdy nagrałem x8 albo x12 to długo czekałem, lecz gdy nagrałem x2 to pojawiło się od razu.

także musisz uzbroić się w cierpliwość, a na pewno wszystko się pojawi.

Dawos , nazwij proszę temat konkretnie, bez zbędnych problemów w nazwie. Inaczej wyciągnę konsekwencje. Przeczytaj ten temat. viewtopic.php?f=16&t=394978