Instalacja systemu

(Kubaden11) #1

Witajcie !

Mam problem, posiadam laptop Samsunga na którym od nowości był zainstalowany Win 7 lecz potrzebne programy nie działają mi na nim (nawet w trybie zgodnościowym).

Posiadam windowsa vista na pendrive lecz gdy próbuje go zainstalować jest z tym problem.

Mam jeden dysk a na nim 3 partycje, na jednej jest windows 7 na drugiej chce zainstalować viste a trzecia jest na różne dane.

Gdy chce zainstalować z poziomu biosu/boota wyskakuje napis Windows is loading files i pasek który jak sie załaduje pokazuje sie czarny ekran, w przypadkuinstalacji z widowsa jakieś tam pliki sie kopiują prosi o podanie klucza sustem uruchamia sie ponownie i mam do wyboru WINDOWS 7 lub  MENADŻER INSTALACJI (czy cuś takiego).

Jak sprawdziłem w virtual box to system sie ładnie z poziomu biosa się instaluje więc nie rozumiem. proszę o pomoc z góry thx

Kuba

EDIT:

Sprawdziłem to zjawisko na płycie win 7 i się ładnie bootuje z ciekawości pobrałem z internetów (chomikuj) viste i ta również nie działa wie ktoś może o co chodzi z tym? ... :C