Instalacja Ubuntu 6.10 Alternative- błędy, nie instaluje się

Witam! Mam problem z instalacją Ubuntu na moim kompie. A więc najpierw pobrałem normalną wersję Ubuntu, jednakże instalator graficzny był za bardzo wymagający jak na mój komputer. Ok, nic się nie dzieje, pobiorę Alternative, będzie OK. :wink: No i w końcu dziś zakończyłem pobieranie ( stąd pobrałem: KLIK) nagrałem ubuntu na płytkę Titanium z prędkością 8x aby wszystko było OK. Więc rozpocząłem instalację w trybie tekstowym. W końcu wyskoczyło okienko instalacji podstawowej, rozpakowywania pakietów. Otrzymałem informację o brakującym pakiecie tar… Sprawdziłem przy pomocy integralność dysku- okazało się że faktycznie coś jest nie tak z integralnością płytki, więc OK, pomyślałem że to po prostu źle wypalone. Wypaliłem ponownie z takimi samymi parametrami nagrywania, jednakże ponownie ten sam błąd. Więc zacząłem kombinować i użyłem opcji Instaluj w wersji OEM. Wszystko jest OK aż do momentu: Wybieranie i instalacja pakietów. Wtedy instalacja zatrzymuje się przy 6% z tekstem: Proszę czekać… Tylko że czekałem ponad 30 minut i nic się nadal nie działo. :frowning: Sumy MD5 się zgadzają. Co może być tego przyczyną? Czyżby to mój komputer- AMD Sempron 2300+ 1,5GHZ, 192 MB RAM, Maxtor 40 GB. Bardzo prosiłbym o pomoc, ponieważ chciałbym wypróbować tak świetny system jak Linux Ubuntu.

Złączono Posta : 02.12.2006 (Sob) 20:17

Problem rozwiązany, wystarczyło nagrać z większą prędkością :slight_smile: