Instalacja Ubuntu obok Windows HP-Wubi

A więc wielokrotnie próbowałem zainstalować Ubuntu poprzez wubi ,wubi pobierałem z oryginalnej strony ubuntu.com .

Ubuntu pobierałem na nową utworzoną partycje “U” ,ubuntu się pobrało , a następnie pisało e…( nie pamiętam dokładnie) ,

a zaraz po załadowanie okno znikło :?: ( z tego co wiem powiano wyskoczyć okno wyboru czy chcę zrestartować komputer czy nie ).

Wubi pobierałem także z innych stron lecz też nie działa .Na partycji pojawiły się 1 folder : -Ubuntu oraz 2 podfoldery i aplikacje :

-disks

-install

-uninstall-wubi

Przy starcie systemu nie mam wyboru Ubuntu ,kiedyś instalowałem poprzez Wubi i wszystko ładnie śmigało .

Nie mam pomysłu jak rozwiązać problem z góry dziękuje za pomoc .

Może spróbuj ściągnąć obraz Ubuntu (http://www.ubuntu.com/download/desktop), zamontować jego obraz pod Windowsem (normalnie zamontować, np. Daemon Tools) i wtedy odpalić wubi (na płycie powinno być)

StokujMen ,

Rejestrując się na niniejszym forum zobowiązałeś się przestrzegać jego regulaminu. Niestety, w tym momencie łamiesz go nie tytułując poprawnie tematu. Proszę zapoznać się w pierwszej kolejności z regulaminem forum, a następnie z tym tematem. Po zapoznaniu się proszę poprawić tytuł tematu, używając przycisku zmien.gif