Instalacja urzadzenia wyjsciowego i wejsciowego audio

(Anna 1807) #1

cześc wszystkim.mam problem.czy ktoś wie jak zainstalowac urządzenia audio wyjsciowe i wejsciowe w systemie vista? bardzo prosze o jakieś rady bo nie moge słuchać żadnej muzyki i rozmawiać przez skaypa.wiem ze głosniki nie sa wyciszone poprostu nie ma ich, bo zostały usunięte przez kogoś kto nie umiał tego robic.na mixerze głosnosci widnieje wpis: brak zainstalowanego urzadzenia wyjsciowego audio.ppppppprosze o jakąs podpowiedz.

(Depedro70) #2

Sterowniki od dźwięku masz wgrane

(Anna 1807) #3

nie wiem a gdzie to sprawdzić?

(Depedro70) #4

Mój komputer-zarządzaj-menadżer urządzeń-kontrolery dźwięku wideo i gier.

(Anna 1807) #5

wchodze w głośniki i mi pisze ze: system windows odnalazł oprogramowanie sterownika ale napotkał błąd podczas próby zainstalowania go .kod 10. co z tym mam zrobić?

(Depedro70) #6

Jeżeli masz płytkę ze sterownikami to poszukaj tam realtek to jest od dźwięku.Lub podaj model płyty głównej to poszukam Ci sterowników.

(Anna 1807) #7

sorki ze tak długo cię męcze.płytki nie znalazłam . a jaką płytę glówną mam to nie wiem. podam ci model komputera i pare danych: HP G60-119EM, notebook pc, processor T3400(2.16ghz), 250 GB (5400RPM), windows vista -home premium(32-bit). nie wiem czy o to ci chodzi.jak nie znajdziesz to wielkie dzięki .

(Depedro70) #8

Masz link http://h10025.www1.hp.com/ewfrf/wc/soft ... ct=3840983.

(Anna 1807) #9

zainstalowałam ale nadal mam ten sam problem. wybiore się z komputerem do informatyka.tobie bardzo dziekuje za pomoc i czas.czesc