Instalacja virgin broadband set-up guide

witam

obecnie przebywam w anglii i próbuję zainstalować oprogramowanie do virgin broadband, problem napotyka mnie, gdy próbuję zainstalować cd…wyskakuje mi informacja - the language your operating system is configured to use is not supported by this program.

Czyli po prostu jest niezgodnośc językowa pomiędzy moim polskim windowsem, a tym cd

Czy jedynym sposobem jest przeinstalowanie się na angielskiego windowsa?

dzięki

Kamil

wybierz 2 języki w opcje regionalne-języki - na pasku zadań kliknij prawym i wybierz pasek języka - będziesz miał do wyboru ang i polski - wprawdzie odnosi się to tylko wyboru klawiatury, ale może instalator się

nabierze(choć wątpię); jeśli się nie uda pisz, pozostanie jeszcze grzebanie w rejestrze

a po co ?

zainstaluj tylko driver’y do modemu-usb zapewne masz ,reset potem recznie skonfiguruj polaczenie i masz…

sztuczka z wborem 2 jezykow nie udana…nie nabral sie

sterowniki do modemu zainstalowalem recznie…tyko jest jeden problem-na plycie instalacyjnej znajduje sie proram poprzez, ktory wprowadza sie nazwe uzytkowniki i pin niezbedny do dostepu do neta, wiec ta plyta tak mysle musi zostac zainstalowana

oj m8,

userID i password dostajesz w liscie od provider’a

z zasady jest to imie.nazwisko@provider albo jakas odmiana,haslo? nie wiem,pewnie standard typu 12345

konfigurujesz polaczenie,wpisujesz user&pass odhaczasz potwierdzenie przy logowaniu,czy jakos tak , i powinno chodzic…