Instalacja Vista Mizer


(Badylov150) #1

Cześć na wstępie napiszę, że nie wiedziałem w jakim dziale to napisać #-o .

A, więc chciałbym sobie zmienić wygląd windows ( mam XP SP3 ) i czy mógłby ktoś mi napisać czy program Vista Mizer jest bezpieczny może zna ktoś inny lepszy ogólnie chodzi mi aby XP wyglądał jak Vista kiedyś używałem skórki Zune czy jakoś tak + jakieś programy i dobrze chodziło nic nie mulilo i 0 błędów . Ostatnio zauważyłem, że kiedyś brat ściągnął jakąś paczkę aby właśnie zmienić wygląd na Viste, ale kilka dni temu usnąłem ten folder o nazwie Vista Iniprat ( i coś jeszcze dalej, ale nie pamiętam ), ale, gdy na pulpicie daje właściwości zakładka wygląd mam to

http://imageshack.us/photo/my-images/851/beztytuuudq.png/

oraz

http://imageshack.us/photo/my-images/39/ewf.png/

gdy wybiorę np. tą Viste to coś średnio, bo chcę wejść w Panel sterowania wyskakuje błąd explorer.exe . Czy z Vista Mizer są jakieś problemy czy lepiej chodzi niż takie zwykłe oddzielne ściąganie poszczególnych programów do okien paska itd. Z góry dziękuje mam nadzieje, że jakoś w miarę zrozumiale to napisałem :expressionless: .


(system) #2

Vista Mizer jest całkowicie bezpieczny. W niczym nie obciąża systemu i daje się łatwo odinstalować.


(Badylov150) #3

A wie Pan może czy są jakieś błędy z tym programem np. nie da się otworzyć jakiś folderów czy coś i czy nie będzie się nic gryzło z tym, że miałem już jakieś skórki ( obecnie mam normalny wygląd XP )?


(Piter9713) #4

Ja używałem dużo tego typu upodabniaczy i z tego wszystkiego Vistamizer jest jak najbardziej bezpieczny. Nic mi się z nim nie gryzło :).


#5

No tak, wiec uznałeś że dział dotyczący sprzętu będzie najlepiej pasował do problemów z oprogramowaniem. Brawo.

Stavros , proszę zapoznaj się z tą stroną oraz tym tematem, a następnie,używając przycisku image.php?album_id=20&image_id=4038