Instalacja Vista Transformation Pack 6.0

mam pytanie jak mam zainstalowac ten dodatek zeby nie rozpieprzyc sobie system.bo instalacja jest po angielsku a nie chce czegos zle zrobic.czy ktos moglby mi podac krok po kroku. z gory dzieki :slight_smile:

naucz sie angielskiego potem klikaj next ;] zaznaczaj po drodze opcje … no i chyba finito ;]

piotrek1429

Zobacz Odświeżone HowTo- transformacja z XP na Vista. Moja wizja.

Pozdrawiam

po co chcesz to instalować ? potrzebne Ci to do czegoś ? aaa… sorki, dawno nie miałeś problemów z systemem lub czas odswiezyć system ?

zainstaluj albo Viste albo sobie daruj no chyba ze nie mozesz zyc bez wszechogarniajacyh przezeroczystosci…

a nie moge sie w to pobawic :o a uczyc mi sie nie chce a problemow narazie nie mam i to dobrze.to wie ktos jak po kolei to zainstalowac ale bez zadnych problemow potem

Złączono Posty : 22.01.2007 (Pon) 19:45

dzieki agaton sprubuje po twojem

dzieki wielkie :smiley:

Powodzenia - ale to nie po mojemu:

Pozdrawiam :slight_smile:

Odpuść sobie takie posty , chce to niech sobie chłopak zainstaluje :x

piotrek1429 dodatek ten instalujesz normalnie jak każdy inny pogram/dodatek z tym , że wymaga to trochę większej uwagi.

:x

Po co komu transformer Vista przecież to nic nadzwyczajnego nie daje, a do tego bardzo spowalnia pracę kompa. Jeśli już się ktoś uprze to niech instaluje ale Z GŁOWĄ ponieważ sam instalowałem i po przetransformowaniu i ponowny uruchomieniu kompa wyskakiwały jakieś dziwne komunikaty typu “Biblioteka DLL została błędnie zainicjowana”

tak więc przestałem się w takie rzeczy bawić.

Ale za to porządny interfejs :smiley:

piotrek1429 przed instalacją radziłbym ci utworzyć punkt przywracania jakbyś chciał odisnstalować.