Instalacja Visty bez dodatkowego oprogramowania Toshiby?

Mam pytanie: czy jest możliwość zainstalowania systemu Windows Vista na laptopie bez dodatkowego oprogramowania, które dorzuca nam producent laptopa. Chodzi tu głównie o niepotrzebne programy, których nie mam zamiaru używać, a tym bardziej odinstalowywać za każdym razem. Zwalniają one głównie włączanie systemu. Nie chcę wyrzucać ich z msconfig, bo może okazać się że system w końcu nie wystartuje. Dlatego czy podczas instalacji systemu (z płyty Recovery) można zaznaczyć jakąś opcję, aby nie zostało instalowane oprogramowanie producenta ? Z góry dziękuję za odpowiedź. :wink:

To czego oczekujesz nieda sie zrobić z Vista z płyty recovery bo to tylko obraz systemu już wraz z tym całym badziewiem… Jedyne rozwiązanie zainstalować inną Vistę na twoim kluczu licencyjnym z naklejki lub kupić nowa vistę na DVD :wink:

Ale rozwiązanie: kupić nową Vistę na DVD :smiley:

Dziękuję w takim razie… myślałem że może uda się jakoś wyłączyć instalowanie tych programów kiedy system się na nowo instaluje, ale widzę że to niemożliwe. :wink: W takim razie dziękuję za pomoc, jak ktoś coś może jeszcze wymyśli (ew. wpadnie mu do głowy genialny pomysł to proszę pisać). :smiley:

Możeś ściągnąć Viste z internetu ze źródeł o których nie wolno wspominać i wtedy skorzystac z klucza z naklejki i wszystko cacy :wink: wilk syty i owca cała :wink:

Ze źródeł o których nie wolno wspominać :smiley:

W sumie też racja… chyba tak zrobię… :wink:

Też o tym myślałem… tylko problem w tym żebym nie pousuwał czegoś potrzebnego :? Czyli mamy już dwa rozwiązania. Szkoda jednak, że na płycie Recovery nie ma opcji wyłączenia instalowania oprogramowania producenta. :wink: Dzięki za pomoc.

albo jeszcze inaczej, po instalacji visty z recovery, odinstaluj wszelkie nie potrzebne programy, i zrób sobie obraz dysku, np. w nero, wypal na płytkę, i teraz jak będziesz instalował vistę, to już będziesz miał postawiony system taki jaki chciałeś :slight_smile: