Instalacja visty :D

Mam problem z instalacja visty :d VIste mam oryginalna. Doradce (czy jak mu tam) sciagnolem, wszystko ok. PRzechodze do instalacji. Wybieram opcje instalacji niestandardowej (czyli wszystko ma mi skasowac) Pozniej wpisuje te kody duperele az w koncu dochodze do okna: Gdzie chcesz zainstalowac system windows? i tam nie moge wybrac dysku D (gdzie mam 60GB wolnego miejsca) bo jest inny typ. Dysk c jest zapelniony przez wczesniejszy windows (xp) i tam mam wolne miejsce 6gb… (normlanie partycja ma 30 gb) CO mam zrobic by zainstalowac viste? z gory thx :wink:

Hmmm nie wim czy tak zrobiles ale ,najpierw sformatuj partycje na ktorej ma byc vista,wskazujesz miejsce ja mam np na E i sie instaluje

jaki typ :?

Dobra ale jakis program ktory znajduje sie na dysku d (na c to juz w ogole-> windows jest wlaczony…) dzial. Najlepsze jest to ze wszystko mam wylaczone… Zna ktos inny sposob :smiley: :?:

Jak instalujesz ta viste spod xp ?

a da sie jakos inaczej?

wkladam plyte (w xp) =>pokazuje mi sie okienko visty => klikam instaluj i jade dalej

edit

podaj jakis kontakt to normalnie pogadamy (jak chcesz to ty napisz… gg to 8336363)

Zły typ to znaczy, ze partycja jest pewnie w FAT32 a musi być W NTFS żeby zainstalować Vistę

dobra dobra o ile sie nie myle to taki typ mam ale co z tego? chcialbym zainstalowac na dysku c gdzie jest NTFS i gdzie jest zainstalowany windows xp

Nie instaluj jej z pod xp,wsadz plyte i uruchom ponownie kompa ,wystartuje z dvd i zaistaluj :slight_smile:

Jeżeli nawet tego nie wiesz to po co sie czepiasz za viste pewnie nawet w biosie nie masz dobrych ustawień więc win ci sie nie zabootuje :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue:

Jak co z tego?? Visty nie zainstalujesz na Fat32 więc zmień na NTFS

spoko, temat mozna zamknac :wink: