Instalacja Visty i format dysku

Witam.Chciałbym przeinstalować swoją Vistę i sformatowac dysk.Czy zainstaluje ja dysk od razu sie sformatuje czy musze cos zrobic by sformatowac dysk.Pomóżcie jestem totalnym laikiem.

Odpalasz komputer z płyty, gdy instalator się załaduje usuń stare partycje następnie utwórz nowe wg. uznania (chodzi mi o rozmiar partycji) i wybierz na której ma być zainstalowany system -> ENTER. Resztę zrobi za Ciebie komputer. Postępuj zgodnie z wskazówkami.

Instalacja Visty i format partycji :arrow: http://forum.hotfix.pl/viewtopic.php?f=16&t=413

Płakać mi się chcę z głupoty ludzkiej. MS już tak uprościł proces instalacji swoich OS-ów a ludzie nadal maja problemy, normalnie szczyt głupoty. Ale do rzeczy, w instalatorze jak pojawią się partycje musisz kliknąć na zaawansowane a następnie klikną na partycji C: i na dole wybierasz formatuj.

Nie płacz widać ma instalkę w “obcym” języku… :lol:

Hej dzieciaki na forum powinno się pomagać a nie naśmiewać z innych. [-X

Szyderczy śmiech nie świadczy raczej o inteligencji, lecz o głupocie prześmiewcy!

To ile razy do jasnej xxolery chcesz słuchać takich samych idiotycznych wypowiedzi ludzi ? po 100-tnym czy 1000-cznym razem zaczynasz wariować i w furii byś zabił takich imbecyli. Czyli jeżeli ja jestem mało inteligentny według ciebie ? to jaki brak inteligencji pokazuje osoba która założyła wątek na forum (i duża liczba innych ludzi na forum). I proszę się nie wykręcać tym że ktoś nie zna się na Kompach, bo instalacja Visty jest tak prosta że nawet mój 80 letni dziadek wiedział jak ją zainstalować.

PS: tak jak kiedyś mówiłem powinien być zakaz " Wstęp wzbroniony dla dzieci Neo"

PS: xx to cenzura.