Instalacja Visty krok po kroku

Witam

Czy ktoś wie jak zainstalować Windows Vistę krok po kroku

Instalacja sprowadza się do wybrania partycji i wpisania klucza. To wszystko :mrgreen: :mrgreen:

dokładnie, nie to co instalacja windows XP, vista się sama instaluje :stuck_out_tongue:

ty tylko musisz wpisąć klucz i nic więcej :wink:

Odpalasz kompa z płyty DVD - wybierasz opcje regionalne - wybierasz partycję - wpisujesz key’a - i idziesz na kawę (tak było u mnie)

Pozdrawiam

Albo i nie wpisujesz klucza :wink:

Przedmówcy to jakieś asy!

Ja musiałem jeszcze kompa włączyć…

:slight_smile:

A nie można było tak:

masz XPeka - wkładasz płytkę z Vistą i restart? :mrgreen:

nie wiem co się dzieje. sprzed i vista 64. wszystko nowe. pierwsza instalacja. … i problemy. Na początku każdy z ekranów nim dojdzie do opcji regionalnych i klucza “wisi” po 10 minut. Jeśli jakimś cudem przebrniemy ten problem, to przy ekranie z napisem “kopiowanie plików systemu Windows” ciągle wyświetla się 0%, pomimo, że wizualizacja trzech kropeczek przy tych procentach jest widoczna. Po około 20 minutach jest komunikat, że nie można zainstalować i by ponownie zacząć instalację… i tak od nowa to samo

końcowq komunikat to "

proszę o pomoc

a jaki masz sprzęt?

O jezu. A co ma sprzęt do tego ? Jak napisze, że ma Celerona 400, to mu odpowiesz zapewne, że to jest przyczyną ?

Gdyby był to sprzęt, to instalator nie wisiałby mu po 10 minut i kończył się niepowodzeniem z nieznanych przyczyn. Być może problem jest z dyskiem lub samym nośnikiem, na którym jest Vista.

Jakby ktoś miał jeszcze problemy z instalacją, to polecam TEN adres.

MSI K9NU Neo, semmpron 3000+ AMD64technology, HDD 160 WD, geforce 7300GT, 1 GB ram,

,

dodam ,że Xp poszedł bez problemu

Złączono Posta : 01.05.2007 (Wto) 13:48

robie krok po kroku i nadal jest ten sam problem :frowning:

To ja już wiem co masz zrobić. Jeżeli to jest naprawdę te MSI K9NU Neo-V, to zaktualizuj BIOS do wersji 1.5 i po bólu. Vista się sama zainstaluje.

Aktualizacja BIOSu jest prosta. Na stronie MSI jest taki program do ściągnięcia: Basic Input Output System Live Update. Ściągasz to i z poziomu systemu Windows (na przykład XP, albo 2000, albo jakiego chcesz) ściągasz nowy BIOS i instalujesz; tylko pamiętaj, że robisz to na własną odpowiedzialność.

Kup Bilioteczke komputer świata o Vista - tam jest :]

Masz rację, mokreoko. Nawet piszą, żeby czytać wszystkie posty, zanim się cokolwiek napisze. Podejrzewam, że jednak ominąłeś ten rozdział.

A jak tam atak na BIOS, bąbel? Działasz coś?

Wszystko pięknie ale nie musieliście jeszcze formatować dysków?? :slight_smile:

heheh nie tylko tam :wink:

http://helion.pl/ksiazki/cwwvin.htm