Instalacja wersji RC teraz, czyli po 1 lipca

Czytałem, że RC można aktywować do 1 lipca, a się spóźniłem niestety a chciałbym jeszcze tą wersję wypróbować. Co się stanie jak ją zainstaluje?

Czy istneje jakieś obejście ? Trick? itp?

A próbowałeś aktywować.

może istnieje ale to już jest nie-legalne

1984 , masz błędne informacje ponieważ Windows 7 RC można pobrać z serwera Microsoftu i zainstalować do 15 sierpnia. Nie ma żadnych informacji odnośnie czasowgo limitu aktywacji (RC działa do czerwca 2010, w marcu 2010 zacznie się restartować po 2h).

Hmmm sugerowałem się opisie w CHIP - coś tam było “śpiesz się z aktywacją do 1 lipca”…

Właśnie dziwi mnie to bo na stronie MS wersję RC można nadal pobrać…

No nic, zainstaluje i spróbuje aktywować :wink:

Rozumiem, że gdyby się udało to będzie działał normalnie, bez restartów do 2010 tak?

Lol ale się wysiliłeś :lol:…A co do legalności, skoro jesteś taki funkcjonariusz, to ciekawe czy płacisz abonament czy oglądasz TV nielegalnie? :lol:

to jest odp. :slight_smile: :smiley:

Może w CHIP chodziło o Betę (Build 7000), która wygasa 1 lipca właśnie (restart co 2h, a 1 sierpnia śmierć systemu). RC (Build 7100) działa do lata 2010, więc bez obaw.

http://www.chip.pl/artykuly/porady/2009 … ndows-7-rc

CHIP ma niekatualne informacje. :slight_smile: To prawda, początkowo “siódemka” miała być dostępna do końca czerwca, ale jak widać łaska Microsoftu jest wielka:

Tylko do 15 sierpnia będzie można pobierać Windows 7 w wersji Release Candidate. Po tej dacie Windows 7 RC nie będzie dostępny na serwerach Microsoftu ale będzie można uzyskać dla niego klucz i zainstalować na dysku.

Źródło: Microsoft/DP

Btw, skoro przy tym jesteśmy.

Opłaca się tego RC instalować? Czytałem w newsie na NP że nowy build wychodzi i nie będzie działać key z RC.

Nie wyjdą już żadne nowe wersje robocze Windows 7. RC jest ostatnią wersją testową udostępniono publicznie przez Microsoft i jedyną jaką legalnie można użytkować. Informaca na DP dot. nieoficjalnych przecieków (m.in z pirackich stron, do sieci torrent). Instalując zatem Build 7264 (o którym mowa w newsie) i kolejne:

  1. Nie działa klucz od RC.

  2. Działasz nielegalnie.

Neth , opłaca się instalować RC, gdyż system chodzi właściwie jak wersja finalna :wink:

Na razie nie mam z nim żadnych problemów 8)

Dzięki za info :slight_smile: Właśnie się zabieram za instalkę.

Vista SP2 mnie przekonał jeszcze bardziej do zmiany systemu :slight_smile:

i nie bd tego żałował jest naprawdę dobry :slight_smile: