Instalacja Widowsa XP

Witam próbuję zainstalować windowsa xp wszystko jest dobrze utworzyłem partycję pliki się kopiują po czym restartuje się komputer,żeby przejść do instalacji xp i tu jest problem,bo dalej się nie odpala tylko do momentu "Przyciśnięcie dowolnego klawiszu rozpocznie rozruch z napędu " jeśli nic nie nacisnę to komputer się restartuje i tak wkoło a jak nacisne jakiś klawisz to od nowa kopiowanie plików ;/ po skopiowaniu plików wyciągałem płytę jak się restartował,ale nic to nie dało bo wyskakiwało że niema płyty ;/

Jak masz ustawione bootowanie?Powinieneś ustawić w pierwszej kolejności cd-rom a drugi dysk.

Myśle że tutaj bootowanie nie jest błędem a bardziej coś nie tak z płytą lub ze sprzętem. Jak masz możliwość to sprawdź jak sie zachowa na innym nośniku. Dla pewności możesz sprawdzić też pamięć programem Memtest86+ czy działa prawidłowo. Jak masz jakieś podkręcone podzespoły to przywróć im wartości domyślne.

Wydaje mi się, że kiedyś tam kiedyś miałem podobny problem i wtedy najpierw formatowałem chyba nawet cały dysk :frowning: GPartedem Live CD i problem znikł. Spróbuj najpierw wyczyścić ta partycje co na niej instalujesz xp