Instalacja wifi przez ndiswrappera i bardzo denerwując błedy

Witam, bawiłem się w instalacje sterów do wifi przez ndiswrappera, nieststety, podczas instalacji sterów juz można było odczuć zwolnienie kompa, a raczej to jeśli pisze cos na klawiaturze, na monitorze pojawia się to po 5 sek, dobra przeżyłem, dochodzi moment połaczenia, i komp się wiesza :!: Myszka ani klawiatura nie działa , więc restartuje po 40 min kompa, a później już nie uruchamia się mandriva :confused:

Pokazuje się takie niebieskie okno z informacja że prawdopodobnie system został źle zamkniety, i pojawia się też eth0 ok, wlan0 ok, i przy jednej usłudze do uruchomienia zawiesza się komp, może tak stać godzinę i nic :!: Przeinstalowałem system, bo pomyslalem że coś źle zrobiłem, ale to samo :!: Dla ostatecznej pewnosci raz jeszcze instalowałem system i nadal to samo, co to ma znaczyć ? To ma być system, przy którym przy podstawowych czynnosciach się wiesza ?

Do tej pory miałem drobne kłopoty z mandrivą, ale po tym dzisiejszym wyczynie, to juz mi ręce odpadły, jest na to jakaś rada ? :twisted: