Instalacja win 7 bez ładowarki

Witam, mam takie pytanie , czy da się zainstalować win 7 na laptopie bez podłączenia zasilania ? wiem że to dziwnie wygląda ,lecz historia jest taka że mam rozwalone gniazdo od ładowania , baterie ładuje w innym laptopie który ma dobre zasilanie lecz rozwalona matryce… i takie własnie pytanie czy da się go oszukać aby zainstalować bez zasilania? win 7 szybko się instaluje bateria trzyma mi około 3-5 godzin przy normalnym użytkowaniu tak więc nie boje się o utrate danych … próbowałem też zmienić dysk w innym laptopie lecz coś mu nie pasowało (chyba sterowniki) … 

Witaj.

 

U mnie na komputerze przenośnym typu NETBOOK da się taką instalację przeprowadzić.

Komputer ACER Aspire One D270.

Kilka dni temu instalowałem Windows 7 Starter. Kabel od ładowarki miałem podłączony do komputera, ale nie do gniazdka.

 

To chyba taka zagrywka psychologiczna w moim kierunku, ale się udało :slight_smile:

No dobra … ja mam dell  latitude e5430 , ja mam całe gniazdo od wejścia ładowania rozwalone i ten kabel nawet chociaż trochę nie chce siedzieć w gnieździe … da się to jakoś oszukać ?

Jeżeli drugi to taki sam model, to zamień mobo ew. zleć to jakiemuś serwisowi. Wlutowanie nowego gniazda też jakimś zawrotnym kosztem nie będzie - dla nich to prosta naprawa choć czasochłonna (rozkręcenie, skręcenie), ale biorąc pod uwage że to i5, to trochę życia mu chyba zostało - nie warto się bujać.

Jest to inny model ,nie da się tego zrobić?