Instalacja Win XP Media Center

Cześka, jak zainstalować XP MCE? :expressionless: Bo 1. płytka to XP Pro ENG, 2.płytka , pisze mi tak: musisz mieć XP MCE, żeby tego używać, 3.płytka to jest przeznaczone do Win XP MCE, a 4.płytka mówi że pakiet językowy jest dla XP MCE. =D> Brawo panom z Microsoft! Jak to zainstalować na kompie tak, zeby nie robić nowej płytki ze wszytskimi razem. ![-o<

TU coś jest.

Która wersja MCE ?

Jest tylko jedna 2005

To nie panowie z Microsoft a firma NTT z Polski :slight_smile:

Instalator sam poprosi o numer płytki CD.Mam MCE i jest tak:

1 potem 2 potem jeszcze raz 1 i masz winde po angielsku bo na dwóch jest jądro systemu,potem wkładasz 3 i z poziomu Mój komputer instalujesz Media Center(kombajn do wszystkiego) robisz restart i instalujesz znowu z poziomu Mój komputer polską nakładkę.

PS.Na płytach masz napisane numerki “CD-ROM #1

Zdaje się że nie napisałem wszystkiego. W czasie instalacji Instalator nie prosi o przekładanie płytek.

TheJerzy23k , na forum używamy polskich znaków (ż, ł, ć, ś, ą itp.). Proszę wyedytować swojego posta i poprawić co trzeba. Niezastosowanie się do prośby będzie skutkowało przeniesieniem tematu do śmietnika.

Nieprawda. Pierwsza wersja - była 2002 (ale o ile mnie pamięć nie myli - nie bya dostępna w polskce). Druga wersja - 2004 miała już SP 2 i była dostępna wraz z polskim intefejsem. Wersja o której piszesz - była najbardziej rozpowszechniona, ale jak wykazałem - nie jedyna.

To nie panowie z Microsoft a firma NTT z Polski :slight_smile:

Instalator sam poprosi o numer płytki CD.Mam MCE i jest tak:

1 potem 2 potem jeszcze raz 1 i masz winde po angielsku bo na dwóch jest jądro systemu,potem wkładasz 3 i z poziomu Mój komputer instalujesz Media Center(kombajn do wszystkiego) robisz restart i instalujesz znowu z poziomu Mój komputer polską nakładkę.

PS.Na płytach masz napisane numerki “CD-ROM #1

Jeśli tak to sorki.O wersji 2004 słyszałem,ale że miała polską nakładkę to nie.W każdym razie późniejsze kopie tego systemu wychodziły już na 1xDVD(chociaż ja nie widziałem) i było git.U mnie jest tak że wyskakuje okienko które prosi o drugi dysk CD.

Wiecie, to pewnie Was zdziwi, ale na płytce pisze 2005, płytka była dołączona z komputerem w tym właśnie roku. Z tą zmianą płyty, to chociaż już wiem czemu na każdym forum inaczej :smiley: . A czy to może mieć związek z tym, że można instalować tylko na multimedialnym kompie? (ten z płytą)

Nie.Instalowałem MCE na wielu kompach u kumpli(Tak żeby zerknąć ja się zachowuje na lepszych lub gorszych konfigach) i za każdym razem instalacja szła bezproblemu.System był stabilny.