Instalacja Windows 10 - błąd 8007002C - 4000D

Witam,

Mam taki problem że: zaczynam normalnie instalacje z płyty DVD z pliku .iso i wszystko normalnie wybieram itd. dopóki nie dochodzę do momentu gdzie “Uaktualnianie systemu Windows” czy coś takiego. Ten napis jest już po wszystkich krokach na pulpicie kiedy jest już takie duże koło z procentami i pod spodem są trzy napisy które tam mówią co jest teraz robione i po tym trzecim etapie kiedy wszystkim pokazuje sie niebieski ekran i można coś kliknąć czy coś w tym stylu to mi się nic nie pokazuje.Tylko czarny ekran. Kilka razy już czekałem z nim chyba 2h czy 3h i nic. Więc wyłączałem laptopa poprzez przytrzymanie przycisku włączanie i ponownie włączałem i po chwili pisało że niby odzyskiwanie instalacji ale po chwili już pisało że przywracanie poprzedniej wersji systemu. I kiedy już przywróciło znów do 7 i sie zalogowałem to pisało że błąd: 8007002C-4000D i pisało jeszcze że problem w etapie second boot - migrate data coś takiego. Czy ktoś wie jak to naprawić? Z góry dziękuję.

florker999 , zapoznaj się, proszę, z tym poradnikiem i stroną, a następnie - korzystając z przycisku Edytuj (na dole pierwszego posta po prawej stronie) i opcji Użyj pełnego edytora - popraw tytuł wątku tak, by mówił konkretnie o problemie. Poprawnie zatytułowany wątek zwiększa szansę na uzyskanie szybkiej pomocy. Zignorowanie tej prośby będzie skutkować przeniesieniem tematu do kosza.

Pozdrawiam,

Dimatheus