Instalacja Windows 10 Fall Creators Update z obrazu ISO

Witam wszystkich forumowiczów.
Mam Windows 10 Pro (64Bit) - kompilacja 1703 (Creators Update). Mam wolny internet wiec pobrałem własnoręcznie obraz ISO Fall Creators Update ze strony Microsoftu. Chcę go zainstalować. Czy ktoś z forum nie miał jakichś problemów przy takiej operacji, ewentualnie czy ma nie wiem jakieś podpowiedzi albo jakieś sugestie, aby ta aktualizacja przeszła bezproblemowo?
Z góry dzięki za wszystkie komentarze i pozdrawiam

Według MS wszystko ogranicza się do uruchomienia instalatora z płyty pendrive na uruchomionym systemie.

Dobrze by było, abyś nie miał ustawionej w BIOS-ie opcji bootowania z tego nośnika, bo w czasie instalacji (aktualizacji) komputer parę razy się restartuje i jeśli tak jest, to zaczyna instalację “na czysto” (którą oczywiście można anulować, ale po co się bawić dwa razy?).
Czyli innymi słowy - ustaw bootowanie tylko z dysku systemowego, lub tak, aby on był pierwszy.

Po co tak kombinować raz uruchamiasz na otwartym systemie i o resztę troszczy się instalator aktualizacji bulidu, jak będzie tekst “naciśnięcie przycisku spowoduje uruchomienie dvd” to nie klikaj.

Z pendrajwa to tak nie działa i pomimo uruchomienia na działającym systemie zaczyna instalacje “na czysto” gdy w BIOS-ie dysk nie jest pierwszy. Sam to przerabiałem dwa razy.

Otwierasz ISO w eksploratorze i uruchamiasz setup.exe. System się uaktualni. Przy pierwszym restarcie odłączasz pendrive lub wyjmujesz płytę.