Instalacja Windows 10 w wersji angielskiej, gdy posiadamy licencje dzięki Windows 7 PL OEM

Witam serdecznie mam pytanko. Czy jeśli utworzę dysk usb z Windows 10 w języku US albo GB to czy normalnie aktywuje ten system? Korzystam z win 7, kiedyś zrobiłem upgrade do 10 ale wróciłem do 7, teraz myśle, że dam szanse dla 10 ale chcę mieć dostęp do wirtualnej kobiety - cortana? Czy jak sciągne wersje US to mi się normalnie aktywuje, albo GB? Czy tylko PL i brak cortany?

może ktoś odpisać?

Aktywować powinna się dowolna wersja językowa, nawet chińska.

Odyniec_młody , zapoznaj się, proszę, z tym poradnikiem i stroną, a następnie - korzystając z przycisku Edytuj (na dole pierwszego posta po lewej stronie) - popraw tytuł wątku tak, by mówił konkretnie o problemie. Poprawnie zatytułowany wątek zwiększa szansę na uzyskanie szybkiej pomocy. Zignorowanie tej prośby będzie skutkować przeniesieniem tematu do kosza.

Pozdrawiam,
Dimatheus

Dzięki za odpowiedź, własnie zaczynam tworzyć pendrive z wersją US, jeszcze żeby chociaż jedna osoba to potwierdziła? Co dwie głowy to nie jedna i wtedy będę mieć pewność na 100 procent przed czystą instalacją.

Ja instalowałem polski system na niemieckim klucz poszło bez problemów.