Instalacja Windows 10

witam mam pytanie co do instalacji windowsa 10. Otóż na jednym dysku posiadam windowsa 10 którego pobrałem z promocji za darmo, czy mogę ten system przenieść na drugi czysty dysk bez ponoszenia jakichkolwiek kosztów? pozdrawiam

Generalnie tak, a masz klucz licencyjny do tego Windows 10?  Bo kopii zapasowych możesz mieć milion i sa legalne, Ale prawo mówi wyraźnie, że wyłącznie do twojego użytku i może odpowiadać im tylko jedne klucz licencyjny podany właśnie do tego Widnowsa 10 w promocji, którego uzyskałeś.

 

A z jakiego serwisu go ściągnąłeś?? i ile dałeś w tej promocji??

Generalnie ten windows był ściągnięty legalnie ze strony microsoftu kiedy dawali systemy za darmo. Nie jestem pewien czy mam do niego klucz

dobra klucz jest głupia odpowiedź ;p

 

pytanie tylko jak przeprowadzić instalacje systemu jestem troche w tym zielony ale poszperam w googlach. Dzięki zamykam temat

Masz zamiar włożyć ten nowy dysk do starego komputera, na którym przeprowadzałeś aktualizację do systemu Windows 10? Jeśli tak to możesz na nim zainstalować Windows 10 nie podając klucza, a system sam się aktywuje po połączeniu z siecią.