Instalacja Windows 10

(Masewicz1julian) #1

witam mam pytanie co do instalacji windowsa 10. Otóż na jednym dysku posiadam windowsa 10 którego pobrałem z promocji za darmo, czy mogę ten system przenieść na drugi czysty dysk bez ponoszenia jakichkolwiek kosztów? pozdrawiam

(Tomisz90) #2

Generalnie tak, a masz klucz licencyjny do tego Windows 10?  Bo kopii zapasowych możesz mieć milion i sa legalne, Ale prawo mówi wyraźnie, że wyłącznie do twojego użytku i może odpowiadać im tylko jedne klucz licencyjny podany właśnie do tego Widnowsa 10 w promocji, którego uzyskałeś.

A z jakiego serwisu go ściągnąłeś?? i ile dałeś w tej promocji??

(Masewicz1julian) #3

Generalnie ten windows był ściągnięty legalnie ze strony microsoftu kiedy dawali systemy za darmo. Nie jestem pewien czy mam do niego klucz

dobra klucz jest głupia odpowiedź ;p

pytanie tylko jak przeprowadzić instalacje systemu jestem troche w tym zielony ale poszperam w googlach. Dzięki zamykam temat

(Sauler) #4

Masz zamiar włożyć ten nowy dysk do starego komputera, na którym przeprowadzałeś aktualizację do systemu Windows 10? Jeśli tak to możesz na nim zainstalować Windows 10 nie podając klucza, a system sam się aktywuje po połączeniu z siecią.