Instalacja Windows 10

Witam. Od dwóch dni próbuję zainstalować windows 10 i po prostu się nie da. Od razu wyskakuje błąd pokazany w załączniku. Co więcej przy próbie instalacji Windows 7 od razu wyskakuje Blue screen, ale nie resetuje się sam. Dysk sprawdziłem na innym kompie i jest sprawny, podłączyłem inny dysk i dalej to samo. Instalowałem ostatnio tego Windowsa na innym kompie i nie było problemów. Płyta :Asus maximus iv extreme. Procesor I7 2600K. GOODRAM 2x8gb Psu : SPC vero l2 600w Buda : SPC Regnum Rg4t Cooler : SPC Grandis 2

Możesz odpalić nośnik z Windows 10 i skorzystać z opcji napraw komputer?

Czy Ty chcesz zainstalować?, czy przywrócić system z Recovery. Jak chcesz zainstalować musisz wystartować z DVD lub pedrive.

Instalować. Stworzyłem bootowalny pendrive z 10 i podczas instalacji non stop to wyskakuje. Przestawilem też bootowanie na pendrive

Miałem to samo startowałem z poziomu biosu dopiero wtedy ruszył .

Czy mam to w ogóle dobrze ustawione ?

Przed chwilą doszedłem do próby instalacji i przy Kopiowanie plików zaraz wyskoczył błąd

Teraz to i po tym to samo co poprzednio

Może z DVD ruszy instalacja

Pisałem czy ruszysz co kolwiek z Windows na opcji napraw na rozruchu? DVD/pendrive obojętne. Nie klikaj zainstaluj, tylko napraw. Zobacz co będzie.

Spróbuję

Wyświetla się “Próba naprawienia” i ciągle próbuje tak już z 10 minut

Nie wiem czy to coś pomoże ale moje GPU to ASUS 9800 GT

Zrób tak. Nagraj iso z Windows na dvd. Z niego odpal i:


Windows 10 podobnie. Usuwasz wszystko i tworzysz nowe partycje.

No ja tez tak robiłem pobrałem ISO z strony microsoft wypaliłem na DVD i poszło , ale tez się męczyłem ciągle jakiś błąd.

Ok znalazłem problem. Jest nim kość ramu. Bez Mam 2x8gb i jedna jest sprawna. Bez tej uszkodzonej działa bezproblemowo. W jakiej cenie warto kupić DDR3 GOODRAM PLAY Black jedna kość 8GB ?