Instalacja windows 2000 pro sp4 z pendrive

Napisz (tak choć ogólnie) jaki masz sprzęt, bo być może nie da się zainstalować tego systemu. A być może pójdzie bez problemu, tak jak np. u mnie by poszedł (bo chodził… :wink: ).Tym bardziej spróbuj na VM, bo przecież Windows 2000 na VM nie powinien sprawiać żadnych problemów.

Dobrze prawisz … :wink: Kolejność Przede wszystkim. @czasem.mysl89 i tak samo jest z instalacją oprogramowania: najpierw aktualizacje Windows (wg. kolejności - choć i tu się spotkałem z potwierdzoną potrzebą kolejności), później sterowniki i oprogramowanie (w sumie może być poprzedzone antywirusem, aby jak najwcześniej komputer był chroniony)

1 polubienie

Napisał, że ma klucz dopiero później. Mało prawdopodobne, ale niech będzie.

Nie odpowiedziałeś na pytanie.

Ja bym powiedział, że się pomaga np. przy czyszczeniu z wirusów i nawet nie koniecznie namawia by kupić potem legalnie grę / program / system.

Może niby domniemanie niewinności, że laptop po dziadku (np. w spadku) i nie było go stać na Office a nikt z rodziny / znajomych nie zainstalował libreoffice.

Tak samo oderwane od rzeczywistości jak wyimaginowane straty twórców z tytułu piractwa :laughing:

Kiedyś zamykali tematy z działu bezpieczeństwo jak ktoś miał aktywator na jakiś program / system.

No chyba, że pytasz @Radka68 o problemy z Windows 2000.

Ja podobnie miałem z instalacją XP na moim kompie, a mam sprzęt:
MOBO: AsRock B75M=dgs R2.0,
CPU: I5-3470;
RAM 16GB;
Grafika: Gigabyte GeForce GTX 750;
SSD: Goodram Iridium Pro;
HDD: jakaś Toshiba 2TB
U mnie też wywalało BSOD’a po tym wczytywaniu plików. Dopiero pomogła integracja sterowników chipsetu płyty głównej i SATA z instalatorem. Wtedy ruszyło bez problemu i system postawiłem. Jedyne co mi nie działa to audio po Bluetooth i USB 3.0.