Instalacja windows 7 na lapku

Witam, dziś zupełnie oczyściłem dysk w moim laptopie. Chcąc zainstalować windows 7 z pendrive`a, przy uruchamianiu laptopa wyskoczył komunikat "No bootable device–Please restart system.
Po restarcie komunikat wyświetla się nadal. Mój laptop to Toshiba SATELLITE C50-A-14E.
Pomocy!!!
PS. podpinając pod laptopa inny dysk, na którym był już wcześniej zainstalowany został system windows 7 też wyświetlał się ten komunikat.

W jaki sposób wykonałeś bootowalnego pena z systemem. W BIOSIE aktywne bootowanie z USB?

W programie diskpart.

Nagraj płytę DVD i z niej instaluj.

Ten ISO downloader to zmodyfikowane obrazy Windowsów.

A rzesz się przyczepił, są dobre i działają.

Jak kupisz oryginał, jak dostajesz poprawki, to wtedy masz jaki? ma dobrze działać i tyle.

https://tb.rg-adguard.net/ Oficjalne i polecane przez support MS z Redmond.

A tamte skąd? Chińskie? robiłeś porównanie zawartości obrazów?

Bzdety pleciesz

Windows ISO Downloader to nieoficjalny, ale korzystający z serwerów Microsoftu program do pobierania obrazów dysków instalacyjnych systemu Windows oraz pakietu biurowego Microsoft Office.

Robiłem porównania. Wpisz adres strony, z której ten ISO downloader pobiera. Ja wpisałem i ta strona po prostu nie istnieje. A w tym drugim, co podaję, to jak zdalnie mi pomagał Pracownik z Microsoft, a że się kontaktowałem z Redmond, bo do Polskiego MS zaufanie mam, jakie mam… I ten że Amerykański Pracownik Supportu MS udostępnił mi stronę z obrazami (z obrazami prosto od MS)… I tyle. A obrazy z tego downloadery, co piszą o jakie fajne… Zobacz sobie chociażby MSO 2007 Enterprise. Zmodyfikowany obraz, a oficjalny gdzie ?

Nie ma znaczenia, ma dobrze działać i tyle i być oryginalny.