Instalacja Windows 7 na RAID 0

Witam, pytam się czy jest jakiś cwaniak ( pozytywne znaczenie oczywiście ) który już w takie rzeczy (temat) się bawił. Bym z chęcią spróbował ale nie zabardzo mam czas na eksperymenty (matura itp). Chcę za instalować i mieć względny spokój.teraz i tak nie gram (brat pyka w cod5 ale jakby co to dla niego wyjdzie na zdrowie) tylko używam takich prog. jak opera photoshop open office utorrent. Z tego co czytałem na forum to system w moim przypadku nadawał by się codziennego funkcjonowania. Aktualnie mam “wiochę” x64 jestem z niej zadowolony ale jej dni są policzone(przymuliła się ).Czekam na jakiś odzew z góry THX

boonepl

To jest pierwsza beta systemu! Człowieku zrób sobie gruntowego formata i zostań przy tym systemie co masz…

Później będzie płacz, że jakiś program nie działa, czy też nie ma sterowników pod Twój sprzęt… Chcesz to zainstaluj go jako system do testów, a nie jako główny.

A ten Photoshop to skąd ? - wersja trial ?,Windows 7 jest na razie systemem testowym,mogą być tam błędy

po przeczytaniu poprzedników, za-instalowałem i nawet bardzo zadowolony jestem. Stery z Vistu. Wszystko działa tak jak na Viscie ale … nowy Photoshop w wersji trial nie działa. Po testuje trochę dłużej i zdam relacje.

Koledzy maja racje. Windows 7 to tylko beta wersja (do czasu), warto poczekac z aktualizacja systemu. Naszczeście (nie jak w przypadku visty bedzie tylko 1 beta wersja) wiec niedlugo możemy sie spodziewać wersji gotowej do użytku. Problem może leżeć w sterownikach lecz mam nadzieje ze producenci tym razem bd nad nimi pracować w pocie czoła. Odnosząc sie do Visty, sam jestem jej użytkownikiem, po za tym ze na początku nie działało pare programów ktorych potrzebowałem (dało sie troche poczarowac z trybem zgodnosci, do innych znowy wyszly latki i nowe wersje wspolgrajace z Vista) nie narzekam. Brak stabilności Visty to jej jedyny (jak dla mnie) mankament, ale pamietajmy że windows xp też od początku idealny nie był i wiele musieliśmy czekać by stał sie takim jakim jest do teraz. Jeśli VIsta zaczeła Ci mulić najprawdopodobniej bedzie to wina duzej ilości niepotrzebnych juz kluczy w rejestrze oraz plików tymczasowych, przed tak drastycznym środkiem jak format radziłbym sprubować wyczyścić rejestr i usunać pliki tymczasowe. Zrobienie tego samodzielnie moze być bardzo trudne (czyt. wykonalne!) dlatego też polecam Your Uninstaller! 2008 którego sam używam.

P.S. Jeśli naprawde trudno wytrzymać Ci w oczekiwaniu na finalna wersje siódemki możesz ja przecież postawic na Virtualnej maszynie (oczywiscie przy Viscie musialbys mieć ok. 2GB ramu) jeśli jednak pojecie Virtual PC jest Ci obce polecam zajrzeć tu:

http://www.wss.pl/Articles/10116.aspx

Mam nadzieje, że pomoglem choć troszke :slight_smile:

“Windows 7 to tylko beta wersja” ale do testów, a testerem tak czy siak jest zwykły użytkownik. Z Photoshopem się uporałem działa, Fear 2 demo działa. Tylko jedna rzecz mnie zastanawia bo w tym rankingu podzespołów (jak to w ogóle można czymś takim nazwać) wszystko mam powyżej 5 i to z grubym hakiem tylko dysk 3.3 a viscie mam na 5.9. Ale ta sprawa to tylko wymysł microsziftu :lol:

* a wirtualne maszyny to są tylko to zabawy (do sprawdzenia czy system działa i tyle ) do takich testów się nie nadają.

“* a wirtualne maszyny to są tylko to zabawy (do sprawdzenia czy system działa i tyle ) do takich testów się nie nadają.”

Nie moge sie z tym zgodzic :slight_smile: Wirtualizacja posuwa sie w dobra strone i to duzymi krokami tworzac ogromne mozliwosci tworzenia sieci komputerowych sprawdzania systemow sterownikow pracy na koncie administratora bez obaw i wiele innych możliwości ktorych ja jeszcze nie znam.

ale nie sprawdzisz szybkości działania możliwości (aplikacji 3D) itp… tego na pewno nie zaprzeczysz.

No niestety, ale jak już wspominałem wirtualizacja staje się coraz bardziej popularna i szybko się rozwija więc wszystko przed nami :slight_smile: