Instalacja Windows 7 w innym systemie

Witam. Pierwsze co chciałbym się przywitać ponieważ to mój pierwszy post zatem hej wszystkim.

Aktualnie mam zainstalowanego Linuxa - Debian LXDE . Chciałbym zainstalować windows 7 . Pliki płyty mam przygotowane na pendrive , tzn rozpakowałem ISO wcześniej utworzonej kopii systemu . Wiem że samo rozpakowanie ISO nic nie da i instalacja nie włączy się po restarcie systemu więc chciałbym się dowiedzieć w jaki sposób mogę dodać informację do pendrive tak aby instalacja się zaczęła z tej pamięci . Odpada robienie instalatora metodą poweiso ponieważ posiadam beznapędowca.Nie mam także możliwości zrobienia tego u kogoś . Jedyne co mam do dyspozycji to pendrive , netbook i system Debian LXDE w którym to jestem całkowicie zielony :?

Bardzo proszę o pomoc ponieważ przeczytałem już parę kilo how to i nie mogę za nic sobie z tym poradzić .

Jeśli to nieodpowiedni dział - bardzo proszę o przeniesienie. Pozdrawiam Maychan :slight_smile:

http://www.webupd8.org/2010/10/create-b … drive.html

Ta metoda w 100% działa. Testowałem na ubuntu.

Zaraz zaraz czy ja dobrze widzę ? Unetbootinem można to zrobić ? :smiley:

Pokombinuję i napiszę czy w ten sposób się da , jeśli się będzie dało to super :slight_smile: Dzięki :stuck_out_tongue:

Edit : Nie da się , pokazuje się okno wyboru po restarcie i jest tylko default który się po 10 sek sam wyłącza ;]