Instalacja Windows 7 z pendrive czarny ekran po restarcie

Witam,

zainstalowałem windows 7 na drugim komputerze z pendrive’a instalacja przebiegła pomyślnie jednak podczas uruchomienia systemu i załadowaniu tego loga ekran robi się czarny i nic sie nie da zrobić. zastanawiałem się czy to nie problem ze sterownikami.

pozdrawiam :slight_smile:

Jaka wersja systemu / klucz oryginalny ?

Klucz oryginalny natomiast kopia nie ponieważ zepsuł mi sie CDROM i nie jestem w stanie zainstalować inny sposób niż z pendeive. Wersja to ultimate x64. Po instalacji wyświetla sie po restarcie drugi ekran z konczeniem instalacji potem ekran gaśnie i komputer restartuje sie jeszcze raz jest napisane trwa uruchamianie systemu Windows po czym pojawia sie czarny ekran i nic sie nie dzieje.

Pozdrawiam

Edit: po uruchomieniu w trybie awaryjnym wyświetla sie komunikat ze system nie może ukończyć instalacji w trybie awaryjny i w tle jest przygotowywanie komputera do pierwszego użycia. Niestety w zwykłym trybie chocbym nie wiem ile czekał nic sie nie dzieje. Zrobiłem ntblog i wysiwietla sie tam linijka

Did not load driver ATI Radeon HD 4800 Series (Microsoft Corporation WDDM 1.1)

wstawiam cały jeśli ktoś chciałby rzucić okiem. http://www.sendspace.pl/file/7c4b118fe1f917995a48c02

Powodzenia, że kupiłeś wersję Ultimate, ale wierzymy ci na słowo. Z jakiego poradnika instalacji systemu z pendrivea korzystałeś?

Nie korzystałem z żadnego poradnika użyłem WiNToBootic wskazałem obraz i czekałem.

Edit: Wszystko już działa trzebabylo po prostu poczekać ok40 minut i wszystko ruszyło. Pozdrawiam

Edit2: niestety tylko mi sie wydawało. Teraz słyszę dźwięki ze system sie włączył jednak na ekranie nic sie nie pojawia.