Instalacja Windows 7 z pendrive

Witam!

Pobieram sevena, mam już 45% i już się martwię, ponieważ mam innego kompa i nie ma w nim czytnika płyt DVD, jednak płyty CD czyta mi bez problemu. Mam pendrive 4GB Dość szybkiego- Kingstona. Czy da rade zainstalować sevena RC1 z pendrive lub podzielić go na kilka płyt CD? Lub zabotować z dysku? Jest jakakolwiek możliwość instalacji systemu przy czym nie mam odtwarzacza DVD?

możesz odpalić instalacje z poziomu systemu, poza tym myślę że tak samo się wgrywa ten system na pendrive do późniejszej instalacji jak Viste

aha, ok jak mam Xpeka to da rade zainstalować tak z poziomu systemu? Bo w Viście nie pozwalał na taką instalacje, trzeba było zabootować.

da się z poziomu xp ale 7 chyba na viście da się zainstalować bo jest nowsza ale z poziomu xp da się

ja z poziomy XP zainstalowałem 7. nie było opcji formatowania ale system wywalił mi wszystko co było w programfiles, dokument and setinks, a katalog z windows xp oznaczył jako “old”

ok dzięki za pomoc już zainstalowałem z dysku tak jak pisaliście i wszystko ok

Potwierdzam można śmiało instalować, jak tylko masz odpowiednio dużą partycję C: Tu już o tym pisałem i z tego co widać wiele osób z powodzeniem coś takiego zrobiła.

Edit: Ups… spóźniłem się “trochę” :wink: tak to jest jak się w karty w tle wrzuca wątki do przejrzenia :slight_smile:

nic nie szkodzi ze spóźnieniem :slight_smile: Informuję iż system zainstalowałem według opisanych tu metod i temat jest wyczerpany! :smiley:

To dla tego, że instalowałeś Win7 na tej samej partycji co XP. Trzeba było instalować na innej.

mam problem z instalacją systemu Win7 z poziomu xp. Uruchamiam setup.exe i wyskakuje mi błąd ze nie jest on poprawną aplikacja systemu win32. co robić?