Instalacja Windows 8 Pro x64 staje na 35%

Witam, mam taki oto problem. Zainstalowany mialem Windows 7 64 bit. Chcialem go zaktualizowac do Windows 8 z zachowaniem plikow lecz zacielo sie na 47 procentach wiec zrestartowalem komputer, zbootowalem plyte win 8 i po sformatowaniu dysku c rozpoczalem instalacje i niestety zacielo sie na 35%. Prubuje juz 3 raz i stoi od 15minut. System pobralem z internetu ze strony dreamspark na licencji studenta AGH.

Miałem podobny przypadek. W moim laptopie wadliwy okazał się twardy dysk. Po każdym uruchomieniu pracował kilka/kilkanaście minut do czasu gdy zaczynał zwalniać zapis danych aż do zera. Po ponownym uruchomieniu sytuacja się powtarzała. Co ciekawe - podczas normalnej pracy systemu (pod małym obciążeniem) dysk pracował godzinami bez problemu. Problem ujawnił się, gdy chciałem przeinstalować system, gdyż wydawało mi się, że wolno pracuje, a ja choć jestem zaawansowanym użytkownikiem nie potrafiłem określić dlaczego. Po podłączeniu poprzez usb i szybkim teście na kopiowanie danych wada została ujawniona. Twardziel zatrzymywał się w trakcie kopiowania danych (talerze dalej normalnie się kręciły). Problemem okazała się wadliwa elektronika.

W twoim przypadku może być coś innego (jak np. uszkodzony napęd, lub źle wypalona płyta).

Miałem ten sam problem. Niestety niektórych plików nie da się tak łatwo przenieść z 7 na 8. Rozwiązaniem jest upgrade bez zachowania plików.

U mnie problemem był wadliwy nośnik. Udało mi się zainstalować system z odtwarzacza mp3 pojemności 4GB :stuck_out_tongue: