Instalacja Windows ME na dużym dysku - pomocy!

Witam, mój problem jest nastepujacy: zmieniłam dysk w kompie na 320 gb i chciałabym zainstalowaĆ na nim mój stary i sprawdzony Windows ME (legalny). Jak to zrobiĆ na tak dużym dysku? Jest on podzielony obecnie: C-58,5 gb; D-117 gb; F-121 gb. Tak mi zrobili w kawiarence internetowej i dali jakiegoś XP po modyfikacjach. Czy ktoś może mi podaĆ sposób instalacji tego systemu na takim dużym dysku, czy jest możliwa taka instalacja na C bez formatowania pozostałych partycji? Proszę o pomoc i darujcie sobie komentarze że to beznadziejny system.

Może nie beznadziejny, ale archaiczny. Niemal żadnego nowszego programu nie da się na nim zainstalować (przeglądarki, flasha, komunikatora itd.). Nie wiem, czy ten system obsłuży dany komputer, jeśli jest nowszy niż 7 lat to raczej już nie (USB 2.0, dyski sata, procesory wielordzeniowe, karty graficzne).

Lepiej przed próbą instalacji zrobić kopie wszystkich danych z dysku, bo może coś im się przytrafić.

Windowsa ME da się zainstalować na pierwszej partycji, ważne by miała poniżej 120GB. Ale jak to się instaluje, już nie pamiętam, z systemami sprzed XP miałem do czynienia tylko na programie Virtual PC.

Być może jak jest zainstalowany XP to systemem plików jest NTFS choć nie musi. Może być FAT32. Tak czy siak, pozdejmuj te partycje i pozakładaj od nowa. Pierwszą w miarę małą np. 15GB lub nawet mniejszą (spokojnie 10GB) - licząc, że nie będziesz instalował dużej ilości softu - oczywiście FAT32. Czym większa partycja na FAT32 tym większe straty powierzchni na małych plikach, jak masz filmy mp3 to dużo się nie zmniejszy.

Proponuje wyrzucić plik wymiany na d:, żeby się nie fragmentował.

Instaluj Tego Swojego WIN ME. Nie powinno być problemu. Wybierz system plików NTFS. Instalacja jest banalnie prosta amelka…

Panowie. Od kiedy Windows Me obsługuje NTFS?! Po drugie obsłuży bodajże maks 120 GB dysk twardy pod ATA.

Dzięki za informacje, jeszcze się zastanowię nad tym WinME. Temat uważam za zamknięty. Pozdrowienia dla wszystkich.